• BIST 107.303
 • Altın 153,156
 • Dolar 3,7141
 • Euro 4,3624

  DP'de Tıkkın'a güvenoyu

  09.08.2008 18:31
  Didim Demokrat Parti ilçe başkanlığının olağan kongresi gerçekleştirildi.
  DPde Tıkkına güvenoyu
  DP'de Tıkkın'a güvenoyu DP'de Tıkkın'a güvenoyu DP'de Tıkkın'a güvenoyu

  Belediye düğün salonunda yapılan olağan genel kurula DP Aydın İl Başkanı Engin Polat, DP Söke İlçe Başkanı Mine Nil Özgen, Didim İlçe Başkanı Günay Tıkkın, parti yöneticileri ve delegeler katıldı.
  Divan Başkanlığını Aydın İl başkanı Engin Polat"ın yaptığı Olağan İlçe Kongresinde. Kongrenin açılış konuşmasını yapan DP Didim İlçe Başkanı Günay Tıkkın parti olarak 2 genel seçimde de ülke barajının altında kaldıklarını ama bu durumun kendilerini yıldırmaması gerektiğini belirterek “Hep birlikte el ele vererek partimizi layık olduğu yere taşımalıyız. Bu konuda da Didim ilçe Teşkilatı olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Genel kurulumuzun ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
  DP Aydın İl Başkanı Engin Polat da konuşmasında 10 aydır il başkanlığı görevini sürdürdüğünün altını çizerek “Genç bir il başkanıyım, Genel Başkanımız da genç. Herkes "Demokrat Parti bitti" diyor ama tabandaki bu coşkuyu görünce partimizin iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Bunun için tabandan itibaren çok çalışmalıyız” diye konuştu.
  Genel kurula tek liste ile giren mevcut Başkan Günay Tıkkın 120 delegenin oylarını alarak yeniden ilçe başkanlığına seçildi. Günay Tıkkın yönetimindeki DP Didim İlçe yönetimi Eşref Tokur, Salih Muslu , Ahmet İlhan Kadir Karakaya , Murat Yayla,Yakup Toprak, Mehmet Vela, Cemal Karaaslan, Hasan Gökduman , Orhan Gökçe, Celal Pamukçu, Celal Aydın M. Emin Turan ve Nazmi Ocak"tan oluştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim