• BIST 107.445
 • Altın 152,893
 • Dolar 3,7155
 • Euro 4,3686

  DP Aydın Teşkilatında yemek

  05.02.2009 13:57
  Demokrat Parti (DP) Aydın İl ve Merkez İlçe Teşkilatı geçmişte Aydın’da Adalet ve Doğru Yol Partilerine hizmeti geçmiş ağabeylerle yemekli toplantıda buluştu.
  DP Aydın Teşkilatında yemek
  DP Aydın Teşkilatında yemek DP Aydın Teşkilatında yemek DP Aydın Teşkilatında yemek

  DP"nin Aydın Belediye Başkan adayı İlhami Ortekin tarafından düzenlenen geceye eski siyasetçilerin yanı sıra pek çok partili katıldı.
  Gecenin açılış konuşmasını yapan DP Aydın Merkez İlçe Başkanı İbrahim Pehlivan kendileri için siyaset yaşamı boyunca ülkesini ve milletini kalkındırmaktan başka bir amaçları olmayan Adalet ve Doğru Yol Partili ağabeyleri ile aynı gecede buluşmaktan daha büyük bir ödül olamayacağını belirtti. DP Aydın İl Başkanı Engin Polat"da konuşmasında “Bu partinin çınarları dimdik ayakta duruyorlar. Aydın"da tüm demokratları birleştirdik. Artık beyaz bir sayfa istiyorum. O beyaz sayfaya 29 Mart zaferini hep beraber yazacağız” dedi.DP Aydın Belediye Başkan adayı İlhami Ortekin konuşmasında Aydın"da 1946 demokrat hareketinin başladığını gördüğünü belirterek “48 yıldır siyasetin içerisindeyim. Aydın"da DP"li olduğunu bilmediğim insanlarla konuşuyorum. Demokrat hareket Aydın"da Türkiye"nin en güçlü itfaiyelerinin söndüremeyeceği bir volkan oldu. 29 Mart günüde işlevini tamamlayıp krater gölü oluşacak. Aynen 1946 yılında olduğu gibi her Türk Atatürk her demokratta Adnan Menderestir. Bu yerel seçim çok çetin geçecek. Ama benim gönlüm rahat benim şehrimin 50 yıl çöp ve sıvı arıtma sorunu yok. 12 Şubat tarihinde Gar Gazinosunda startımızı veriyoruz. Oraya her partilimi yanında 5 tanıdığı ile bulunmalı” ifadelerini kullandı. İlhami Ortekin partiye geçmişte emeği geçmiş siyasetçilere plaket sundu. Gece partililerin canlı müzik eşliğinde geç saatlere kadar eğlenmesi ile tamamlandı. Gecenin sonunda özellikle İlhami Otekin"in oynadığı Aydın Zeybeği partililerce büyük alkış aldı.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim