Trump 2024 seçim kampanyasına başladı: Şimdi daha kızgınım ve her zamankinden daha fazla kararlıyım Trump 2024 seçim kampanyasına başladı: Şimdi daha kızgınım ve her zamankinden daha fazla kararlıyım
BALAYI KASEDİ ÇALINDI VE SATIŞA SUNULDU

İşte bunlardan biri de bir maç izlemeye gittiğinde tesadüfen keşfedilen sonra da gösteri dünyasında kariyer basamaklarını neredeyse koşarak tırmanan Pamela Anderson. Bugün 55 yaşında, iki yetişkin çocuk annesi olan Anderson, eski eşlerinden biri olan Tommy Lee'nin katkısıyla ortaya çıkan sonra da çalınan balayı görüntüleri nedeniyle büyük bir skandalın kahramanı olmuştu. Her ne kadar bu olay 1996 yılında gerçekleşse de hala unutulmadı. Önce Pamela ile eski eşi Tomm Lee'nin öyküsü üzerine kurulu olan bir dizi şimdi de Pamela Anderson'ın hayatıyla ilgili bir belgesel nedeniyle eski defterler açıldı ve o olay yine gündeme geldi. 

Pamela Anderson'ın gerçekten filmlere yaraşır hayatı bir dijital platform tarafından belgesel haline getirildi. Pamela: A Love Story (Pamela: Bir Aşk Öyküsü) adlı bu belgeselde, elbette seri halde gerçekleştirdiği evlilikleri ve boşanmaları kadar bu skandalı da bir kez daha mercek altına alındı. Her ne kadar daha önce söz konusu belgeseli izlemeyeceğini söylemiş olsa da Anderson yapımda, kameralar karşısına geçti ve hayatının bazı bölümlerini anlattı.