Dolum makineleri işletmelerin kısa sürede daha çok ürünü pazara ulaştırılmasını sağlamaktadır. Dolum makinaları ürünlerin çeşitlerine göre modeli de değişmektedir. Sıvı, gaz, tanecikli, yoğun jel, gıda ürünleri dolum makinesi kullanımına uygundur. Dolum makinaları hijyen ve seri üretim sağlaması açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Sağlık, askeri, kozmetik, bakım, gıda sektörlerinde kullanımı oldukça yaygındır.

Dolum makinelerinin kullanımı işletmelerin kısa sürede daha çok üretim yaparak üretim sayısını arttırmaya yaramaktadır. Dolumu yapılacak, ambalajlı ürünlerin taşmasına engel olup malzeme israfını da bu sayede önleyecektir. Özellikle gıda gibi önemli hayati tehlikeye neden olacak konuda steril şartlara zemin hazırlaması bakımından dolum makineleri oldukça işlevseldir.  

Dolum Makineleri En Uygun Fiyat 

Kulp olarak dolum makineleri temin etmede en uygun fiyat anlayışına sahibiz. Kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü ürünler temin etmede en çok tercih edilen firma olmaktadır. Düşük maliyet kaliteli ürün temin etme anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli, çözüm odaklı ve güler yüzlü hizmet anlayışımız sayesinde sektörde uzun yıllar boyunca varlık gösterebilmiş firmalardan biriyiz. 

Sıvı Dolum Makinası

Sıvı dolum makinası akışkan ürünlerin dolumunu gerçekleştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Sıvı ürünler manuel şartlarda doldurulması hijyen olmayıp, ürün zayiatı, üretimde düşük sayıya neden olmaktadır. Kirlilik ve bakımsız bir görünüme sebep olması nedeniyle oluşabilecek tehlikelere zemin hazırlamaktadır. Ulusal ve uluslararası denetleme, kalite kontrol araştırmalarında bu hususlar özellikle incelenmektedir. İşletmelerin en yüksek kalite ve hijyen puanı alması firma prestiji açısından önem arz etmektedir. Bu nedenle işletmeler sıvı dolum makine kullanımı ile bu sorunu büyük ölçüde çözmektedir.  

Etiketleme Makinesi İmkanlarımız

Kulp olarak müşterilerimizin çalışma alanlarına uygun olarak etiketleme makinesi de temin etmekteyiz. Uygun fiyat, yüksek kalite anlayışı ile temin edilen ürünler firmamızın garantisi ve güvencesi altındadır. Hızlı ve seri üretimin olmazsa olmaz parçalarından etiketleme makinesi oldukça önemli bir yere sahiptir. Ürünlerin iadesinde kolaylık, malzeme bulmada rahatlık açısından kullanımı verimliliği arttırmaktadır. Kulp firmamız müşterilerimizin sorunlarına uygun proje geliştirerek en son teknolojiyi kullanarak ürün entegrasyonu sağlamaktadır. Wep sitemiz üzerinde bulunan etiketleme makinelerini inceleyebilir, güvenli ödeme ile sipariş oluşturabilirsiniz. Soru ve bilgi almak için iletişim bölümünden bize 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.