Bild'den dikkat çeken Erdoğan analizi... İtiraf gibi Türkiye manşeti Bild'den dikkat çeken Erdoğan analizi... İtiraf gibi Türkiye manşeti
Ukraynalı Anastasia Pokreshchuk, yanak dolgusu yaptırdıktan sonra tanınmaz hale geldi. 33 yaşındaki model adeta 'dünyanın en büyük yanaklı kadını' oldu. Anastasia'nın dolgu öncesi fotoğraflarını görenler ise tanıyamıyor.

Posta.com.tr | 33 yaşındaki Ukraynalı Anastasia Pokreshchuk, ilk dolgusunu 26 yaşında yaptırdı ve bir daha eskisi gibi olmadı. Öyle ki şimdiye dek yüzüne kaç dolgu yaptırdığının sayısını bile unuttu.

Dudaklarına, yanaklarına ve dudak kenarlarına dolgu yaptıran Anastasia, bununla da yetinmedi ve alnına botoks yaptırdı, çenesini yeniden şekillendirdi.

Dolgulara binlerce dolar harcayan Anastasia, bambaşka birine dönüştü. Instagram hesabından 2017 yılına ait bir fotoğraf paylaşan genç kadını takipçileri tanıyamadı. Fotoğrafta estetiksiz, kıvırcık ve sarı saçlarıyla görülen Anastasia, şimdi pembe saçlı ve iri yanaklara sahip.

Anastasia'nın eski halini gören takipçileri modeli yorum yağmuruna tuttu:

"Bu sen misin? Çok güzel bir fotoğraf."

"Diğer insanlar gibiymiş. Şimdi daha özel biri."

"Harikasın. Böyle devam et."

Bazı kullanıcılar Anastasia'nın dolgu konusunda fazla ileri gittiğini ve çok yapay gözüktüğünü ifade etti. Ancak Anastasia, dolgu yaptırmaya başladıktan sonra bu işleme 'aşık olduğunu' ve görünümünü çok sevdiğini söyledi.

Anastasia, sosyal medyadaki kötü niyetli kişilerden korkunç mesajlar aldığını da belirtti. Anastasia Pokreshchuk, estetik işlemlere başvurarak kendini baştan yaratan tek kişi değil.

UZAYLIYA DÖNÜŞMEK İSTEDİ

Kollarına kimyasal enjekte ederek edindiği dev kaslar sayesinde hatırı sayılır bir üne kavuşan 25 yaşındaki eski Rus asker Kiril Tereshin, uzaylı gibi görünmek için yüzüne bir dizi estetik dokunuş yaptırmıştı. Tereshin, dudaklarına ve elmacık kemiklerine dolgu yaptırdı, alt çenesini ve alnını şekle soktu. Tereshin'in estetik operasyonları 3600 sterlin (75 bin lira) tuttu.

DÜNYANIN EN BÜYÜK DUDAKLARI

Estetikte ileri giden bir diğer kişi ise dünyanın en büyük dudaklarına sahip olmak ve Barbie bebeklere benzemek için defalarca bıçak altına yatan Bulgaristanlı 25 yaşındaki Andrea Ivanova. 

Genç kadın şimdiye dek en az 32 estetik ameliyat oldu ve sadece dudaklarına 170 bin liradan fazla para harcadı.

KENDİNİ OYUN TAHTASINA ÇEVİRDİ

Almanya’da yaşayan ve Black Depression lakabını kullanan adam, vücudunu kelimenin tam anlamıyla baştan yarattı. 28 yaşındaki genç adam, ‘olabildiğince insanlık dışı’ ve oyun tahtası gibi görünebilmek için şimdiye kadar 275 bin lira (15 bin Euro) harcadı. Genç adam gözlerinin akına bile dövme yaptırdı.