eSpor oyuncusu Gizem Harmankaya "Luie", depremde hayatını kaybetti eSpor oyuncusu Gizem Harmankaya "Luie", depremde hayatını kaybetti
Doğukan Sinik: Değerli arkadaşlarımın arasına tekrar katılacağım için çok mutlu ve heyecanlıyım

Enver ALAS / İSTANBUL, (DHA) - Fraport TAV Antalyaspor ile sezon sonuna kadar kiralık olarak sözleşme imzalamak için Türkiye’ye gelen Doğukan Sinik, "Bildiğim, alışık olduğum, hocasını tanıdığım, benim için çok değerli olan takım arkadaşlarımın arasına tekrar katılacağım için çok mutluyum, çok heyecanlıyım" dedi.

Sezon başında Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City’ye transfer olan Doğukan Sinik, sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaştığı Antalyaspor için Türk Hava Yolları’nın Manchester seferini yapan uçağıyla akşam saatlerinde İstanbul’a geldi. İstanbul Havalimanı’ndan Antalya’ya hareketi öncesi Demirören Haber Ajansı’na özel açıklama yapan Sinik, çok mutlu olduğunu söyledi. Sinik, "Öncelikle ülkeme döndüğüm için mutluyum. Bildiğim, alışık olduğum, hocasını tanıdığım, benim için çok değerli olan takım arkadaşlarımın arasına tekrar katılacağım için çok mutluyum, çok heyecanlıyım. Daha imza atılmadı. İngiltere’den geldim ve daha yeni gidiyorum Antalya’ya. Yarım devre, 6 aylık kiralık olduğunu biliyorum" diye konuştu.