Dogecoin tarafında gün içinde %17'yi aşan kayıpların yaşandığı görüldü. Kripto para piyasalarındaki çöküş dalgasının nereye kadar süreceği ise merak konusu!

Gıda kıtlığı kapıda! Uzmanlar sadece 10 hafta yetecek kadar buğday kaldığını duyurdu Gıda kıtlığı kapıda! Uzmanlar sadece 10 hafta yetecek kadar buğday kaldığını duyurdu


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Kripto para piyasalarında bugün şok etkisi yaratan kayıplar yaşandı. Piyasa hacmi yüksek ve en bilinen kripto paralarda %30'u aşan kayıplar görülürken, Dogecoin tarafında gün içinde %17'yi aşan kayıpların yaşandığı görüldü.

Kripto para piyasalarındaki çöküş dalgası hız kesmeden devam ediyor. Özellikle de Bitcoin başta olmak üzere, Ethereum, Shiba, Dogecoin gibi önemli kripto para birimlerinde kayıplar her geçen gün daha da derinleşiyor. Son olarak bugün isim yapmış, bilindik para birimlerinin genelinde %30'u aşan kayıplar görüldü. En yüksek piyasa hacmine sahip ilk 13 kripto biriminde ise son durum aşağıdaki gibi.Uluslararası piyasalardaki bazı uzmanlar Bitcoin tarafındaki düşüşün devam etmesi durumunda, 20 bin dolar seviyelerine geri çekilmenin yaşanabileceğini ifade ederken, diğer kripto para birimlerinin genelinde de benzer bir tablonun görüleceği düşünülüyor. Dogecoin tarafında günlük detaylı grafiğe bakacak olursak ise, mevcut durumda %17'yi aşan kayıpların yaşandığı görülüyor. Grafiği sizlerin de incelemesi için aşağıda paylaşıyoruz.Sizler, kripto para piyasasında yaşanan bu kayıplar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce devamı gelir mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.