Son 5 yıldır şirketlerin internetteki ürün ve hizmet tanıtımları için tercih ettiği dijital pazarlama yönteminin kullanımı oldukça arttı. Dijital pazarlama ile web deki hedef kitlelerine ulaşmak isteyen şirketler, bu alanda gerçekten fayda odaklı hizmet veren profesyonel web tasarım ajansı bulmakta zorlanıyorlar.

Web tasarım sektöründe profesyonel olarak hizmet veren, “Fayda Odaklı Hizmet” politikasını benimsemiş, şirketlerin marka profiline değer katan Kanyon Bilişim 15 yılda 1560 ‘dan fazla projeyi başarıyla tamamladı.

İran’dan gaz akışı 8 gün kesilecek İran’dan gaz akışı 8 gün kesilecek

Marka tasarımı, dijital pazarlama, sosyal medya danışmanlığı, web yazılım ve web tasarım alanlarında verdiği hizmetler ile Türkiye’de, İngiltere’de, Almanya’da ve İsviçre’deki müşterilerinin Web’deki varlığına sihirli dokunuşlar yaparak büyük faydalar sağladı.

Küresel salgının etkileriyle 2020 yılında internet kullanımı ciddi bir oranda büyüme kaydetti. Satın alma ihtiyaçlarının yerel mağazalar yerine şirketlerin web sitelerinden araştırılması ve satın alma taleplerinin çoğalması tüm Dünya’da şirketlerin internet sitesi ve sosyal medya konularında destek hizmeti ihtiyaçlarını arttırdı. Şirketlerin, ürünlerini etkileyici bir şekilde tanıtan ve takip eden yeniden pazarlama reklamları ile tanıtımını oluşturup, müşterilerine ulaştırmanın verimliliği arttıran kampanyalar oluşturmaları firmaların cirolarına büyük katkılar sağladı.

Kanyon Bilişim Ekibi;

Biz markalarımız için her zaman etkileyici, kullanışlı ve fayda odaklı modern tanıtım stratejileri üretiyoruz. Dijital pazarlama yaparken bir ürün veya hizmeti satmaktan daha çok görsel şovlar ile varsa ihtiyaç hissini tetikliyoruz. Yaptığımız tanıtım ile ürün veya hizmeti akla kazımayı hedefliyoruz ki bunu genelde başarıyoruz.

Müşterilerimizin bizi yeniden tercih etmesinin ve bize referans olarak tavsiye etmesinin en büyük sebebi “fayda odaklı hizmet” politikamızdır. Başarımızı; ekibimizin genç ve dinamik olmasının yanı sıra müşterimize faydalı olmayı prensip edinmiş olmamıza borçluyuz.

Projelerimizde hizmet verdiğimiz markalar için faydalı işler üretmekle birlikte ülkemiz için de katkı sağlayan, Türk firmalarımızın ürün ve hizmet ihracatını arttıran projeler üretmek bizi mutlu ediyor.

2021 yılı sonlarında Avrupa ülkelerinin sanayi sektöründe Çin’den Türkiye’ye yönelmesiyle sanayi sektöründeki ihracat hızla büyümeye başladı. AR-GE araştırmalarımızı başlatarak sanayi sektöründe yıllardır faaliyet gösteren çoğu firmanın, web sitesi ya da bir logo tasarımı dahi olmadığını analiz ettik. İnternetin gücünü aktif olarak kullanmayan ve markalaşmaya ihtiyacı olan köklü firmalar ile irtibat kurduk.

Şimdi Türkiye’deki Sanayi Sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızın internette birer yıldız gibi parlayarak ürün ve hizmetlerini Dünya’ya tanıtmak için “Harekete Geçme Vakti” dedik ve çalışmalara başladık.