• BIST 104.295
 • Altın 163,036
 • Dolar 3,9567
 • Euro 4,6398

  Didim Belediyesi'nden destek

  10.08.2009 12:49
  Didim-Kazıklı arasındaki havaalanı ulaşım yolunun iyileştirilmesi için Didim Ticaret Odası öncülüğünde başlatılan “Turizm Yolumuz Yapılsın” adlı imza kampanyasına Didim Belediyesi’nden de destek geldi.
  Didim Belediyesinden destek
  Didim Belediyesi'nden destek Didim Belediyesi'nden destek Didim Belediyesi'nden destek

  Didim Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver, başlattıkları “Didim Kazıklı Havaalanı Yolu İçin Bir İmza da Sen At” kampanyasına desek aramak için Didim Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karaoğlu"nu makamında ziyaret etti.
  Ziyarette konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karaoğlu, yolun yapımı konusunda belediye olarak her türlü desteğe vermeye hazır olduklarını belirterek, “Bu yolla ilgili geçmişte siyasete malzeme yapıldı. Turizm kenti ilan edilen ilçemizde turizm yolunun yapılması önemli… Yıllardır bu yol polemik konusu yapıldı. Bu anlamda Sivil toplum örgütü olan Didim Ticaret Odasının bu konuyla ilgili çalışma başlatması yararlı buluyoruz. Bu yol Didim için bir eksiklik, yaptıkları bu çalışmadan dolayı Didim Ticaret Odası yönetimine teşekkür ediyorum. Belediye olarak da her türlü desteğe vermeye hazırız” dedi.
  Didim Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver de, Didim"e devlet elinin değmesi gerektiğini savunarak, “Bu anlamda sadece Belediyemizin çalışmasıyla bu yolun yapılması zor, bizde Oda olarak Didim"e katkı sağlamak için ve Didim"de var olan eksikliği gidermek için hep birlikte bu kampanyanın önemine ortaya koymaya çalıştık. Didim"de tüm kurum ve kuruluşlarla bu çalışmayı destek verdiğini görüyoruz. Belediyemizde bu anlamda desteklerini sundular. Belediye Başkanımızla görüşemedik ama kendisiyle de görüşüp imzasını almak ve kampanyamızı destek olmasını isteyeceğiz. Bize destek olan Başkan Yardımcımıza da teşekkür ediyorum” diye konuştu.
  Konuşmaların ardından Başkan Yardımcısı Ahmet Karaoğlu, attığı imza ile “Didim Kazıklı Havaalanı Yolu İçin Bir İmza da Sen At” kampanyasına katılmış oldu.


   

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim