250 daireli rezidans depremde yerle bir oldu! Hataysporlu Taner Savut ve Christian Atsu enkaz altında 250 daireli rezidans depremde yerle bir oldu! Hataysporlu Taner Savut ve Christian Atsu enkaz altında
Adını Serah Henesey olarak değiştirip Avustralya vatandaşı olan Didem Erol, Amerika'da yaşamaya karar vermişti. Kariyerine de Amerika'da devam etme kararı alan Didem Erol, Oscarlı oyuncu Hilary Swank'in Los Angeles'taki lüks malikanesini satın aldı.

Türk oyuncu Didem Erol değişen hayatıyla gündemde. Uzun süredir Amerika'da yaşayan Erol, Avustralya vatandaşı olmuş ve Serah Henesey ismini kullanmaya başlamıştı.

İnşaatçı ve müzik prodüktörlüğü yapan Nathan Cowles ile 2020 yılında evlenen Erol, geçtiğimiz 2022 yılının son günlerinde Ava Rose adını verdiği bebeğini kucağına alarak annelik sevinci yaşamıştı.

Didem Erol şimdi de aldığı evle gündemde! Oyunculuğun yanında film yapımcılığı da yapan Erol, ailesiyle birlikte dünyaca ünlü Oscarlı oyuncu Hilary Swank'in Los Angeles'taki lüks malikanesinde yaşıyor.

1928 yılında inşa edilen evde 6 yatak odası, 6 banyo, meyve ve sebze bahçeleri, yüzme havuzu, sinema odası bulunuyor.

Sabah'ın haberine göre; ünlü oyuncu 10 milyon dolara satın aldıkları evle ilgili şöyle konuştu: