MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Türkiye'nin konuştuğu Fatih Terim Fonu dolandırıcılığı ve kara para aklama suçlamasıyla cezaevine gönderilen Dilan Polat'ı hedef aldı. Bahçeli, "Faiz geliri elde etmek için tertip edilmiş fon ve finans oyunları, milyon dolarlarını bu fonlarına bağlayan tanınmış simalar, bunlara çanak tutan sahtekar bankacılar, saçlarına dolardan bukleler yapan soytarılar, milletimizde haklı öfkeye neden olmaktadır. TikTok rezaleti ise salgın gibi yayılmaktadır." dedi.

Bahçeli'nin açıklamaları şöyle:

ÖZGÜR ÖZEL'İ HEDEF ALDI: Huzurlu ve güvenli liman arayanlara tek çare, MHP ve Cumhur İttifakı'dır. Mahalli idarelere düşen zilleti kaldırmak için hazırlık yapıyoruz. izim anlayışımıza göre herkes eşittir, Türkiye'dir. CHP Genel Başkanı'nın Türkiye'de herkes eşittir fakat Kürt kökenliler daha az eşittir açıklaması, terör üslubunun tıpkısının aynısıyla yansımasıdır. Kürt kökenli kardeşlerimizin daha az eşit olduğunu söylemek hakikate alenen kastetmektir. Bu milletin bölünmez bütünlüğüne saldırıdır, suçtur. Kürt kökenli kardeşlerim eşit hak ve hukuka sahip vatandaşlarımızdır. Hangi Kürt kardeşim, herhangi bir imkandan mahrum kalmıştır? Türkiye'de fırsat eşitliğini yok saymak mümkün müdür? Bir insanın etnik kökeni sebebiyle ikinci sınıf muamele görmesi tarihimizin hiçbir döneminde görülmeyen bir alçalma halidir.

Rakip büyükşehir belediye başkan adaylarının tahteravalli görüntüleri viral oldu Rakip büyükşehir belediye başkan adaylarının tahteravalli görüntüleri viral oldu

devlet-bahceli-aa-2137195.jpg

YEREL SEÇİM MESAJI: Türkiye 31 Mart seçimlerinde bir kez daha al bayrakta buluşacaktır. Bugünden itibaren 31 Mart 2024'e kadar 125 günlük bir süre vardır. Bu sürede çalışmalarımızı günbegün hızlandırıp yoğunlaştıracağız. Gönül gözün dehlizidir. Gönüle ne gelirse oradan göze gelir ve şekillenir. Bizim gönlümüzde 1000 yıllık kardeşliğin kutlu hatıraları vardır.

"EKREM BEY İSTANBUL'A MÜHÜRLÜ" SÖZLERİNE YANIT: Ne CHP ne İP ne HEDEP karşımızda tutunamayacaklardır. Her şeyden önce Türkiye anlayışı ile huzur olacağız, müjde olacağız, teselli olacağız, kudret olacağız, çözüm olacağız, şifa olacağız. CHP Genel Başkanı demiş ki; "Ekrem Bey İstanbul'a mühürlü." Biz o paslı mührü kazıyıp söküp atmayı da inşallah başaracağız.