MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisince Kızılcahamam'da düzenlenen MYK, MDK ve Milletvekilleri Ortak Toplantısı'nın kapanış oturumu sonrası basın toplantısı düzenliyor.

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları: İki gün süresince iç ve dış siyasi gelişmeler ele alındı. Cumhur İttifakı, 2023 seçimlerine tam manasıyla hazırdır. Algı operasyonları boşunadır. Lider ülke Türkiye'ye mutlaka ulaşacağız. Cumhur İttifakı'nın milli siyaseti ile umutları dirilteceğiz. Zorluklara teslim olmayacağız.

DURUŞUMUZ DEĞİŞMEYECEK

MHP sabırlı ve sağduyulu tutumuyla birliğini çelikleştirmiş dava insanlarıyla her mücadeleye hazırlıklıdır. Yılmayacağız. Yıkılmayacağız ve yorulmayacağız. Yoldan da çıkmayacak, adım adım 2023 hedeflerine Cumhur İttifakı ile yürüyeceğiz. Bu ittifak Türk Milletinin özü ve özgüvenidir. 7 düvel üzerimize gelse de duruşumuz değişmeyecek.

MİLLİ GELİRİMİZİ ARTIRACAĞIZ

2023'e milli birlik ve kardeşliğin mührünü vuracağız. Gelir dağılımında adaleti sağlayacağız, milli gelirimizi artıracağız. Hep birlikte Türkiye olduğumuzu ilan edeceğiz.

Mustafa Destici oy potansiyelini açıkladı, sosyal medyada gündem oldu Mustafa Destici oy potansiyelini açıkladı, sosyal medyada gündem oldu

TÜRKİYE'NİN KAYBEDECEK BİR SANİYESİ YOK

Seçimler için geri sayım başladı. Önümüzdeki bahar mevsimi seçim mevsimidir. Verilecek her oy Türkiye Yüzyılı'na bir tuğla koyacaktır. Milletimizin bozgunculara, talancılara siyasi devşirmelere itibar etmeyeceğine dair inancımız tamdır. Türkiye'nin kaybedecek bir saniyesi bile yoktur. Sızlanarak, dövünerek hiçbir şey yapamayız. Türkiye artık feleğin çemberini kırmıştır. İstikrarlı yükseliş kararlılıkla devam etmelidir. 2023 seçimlerinde Türk milletinin bekası sınanacaktır. Tüm dünya adeta nefesini tutmuş 2023 seçimlerine kilitlenmiştir.