Dünya futbol tarihinin en büyük yıldızlarının başında gelen Cristiano Ronaldo, ilginç bir dönemden geçiyor. Portekizli yıldızın menajeri, 37 yaşındaki yıldızını Avrupa'nın birçok önemli takımına önerdi ancak 'Cristiano Ronaldo' ismi her seferinde reddedildi. Bu kez farklı bir coğrafyadan astronomik bir teklif geldi.

Beşiktaş’ta derbi öncesi N'Koudou şoku Beşiktaş’ta derbi öncesi N'Koudou şoku
Geçtiğimiz günlerde Sky Sport'ta yer alan haberde Bayern Münih'in takımdan ayrılmak isteyen Robert Lewandowski'nin yerini Cristiano Ronaldo ile doldurmak istediği ifade edilmişti. Bu haberin yayılmasının ardından Bayern Münih sportif direktörü Hasan Salihamidzic; "Cristiano Ronaldo olağanüstü bir kariyere sahip, çok iyi bir oyuncu. Ancak, ortalıkta dolaşanlar yalnızca söylenti." demiş ve haberi yalanlamıştı.

"CHELSEA'NİN YENİ SAHİBİ JORGE MENDES İLE GÖRÜŞTÜ"

Sezon arasında ailesiyle birlikte tatilini sürdüren Ronaldo için bir bomba haber de yine İngiliz basınından çıkmıştı. The Athletic'ten David Ornstein'ın haberine göre Chelsea'yi Roman Abramovich'ten satıl alan konsorsiyumun başında bulunan ve kulübün yeni sahibi sıfatı alan ABD'li iş adamı Todd Boehly'nin Cristiano Ronaldo konusunda ünlü menajer Jorge Mendes ile görüşmüştü.