• BIST 104.513
 • Altın 162,175
 • Dolar 3,9468
 • Euro 4,6253

  Denizbank'tan turuncu destek

  29.04.2009 16:41
  İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği özelleştirilmiş ürün ve hizmetleri ile farklılaşan DenizBank yurt genelinde Ticaret ve Sanayi Odaları ile yaptığı işbirliği kapsamında Kuşadası Ticaret Odası(KTO) ile protokol imzaladı.
  Denizbanktan turuncu destek
  Denizbank'tan turuncu destek Denizbank'tan turuncu destek Denizbank'tan turuncu destek

  İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği özelleştirilmiş ürün ve hizmetleri ile farklılaşan DenizBank yurt genelinde Ticaret ve Sanayi Odaları ile yaptığı işbirliği kapsamında Kuşadası Ticaret Odası(KTO) ile protokol imzaladı.
  Anlaşma çerçevesinde KTO üyesi işletmeler, DenizBank Kuşadası Çarşı Şubesi"nden 72 aya varan vadelerle “Sermayenize Destek Kredisi” ve yine 36 aya varan vadelerle “Eşit Taksitli” kredi imkanını, özel faiz oranlarıyla kullanabilecekler. İşletmelerin mal ve hizmet alımları için sermaye ihtiyaçlarına uzun vadeli finansman opsiyonu sunan ilk kredi olarak konumlanan “Sermayenize Destek Kredisi” işletmelere, nakit ihtiyaçlarını 6 yıl vadeye kadar karşılama imkanı sağlıyor. Öte yandan KTO üyelerine özel faiz avantajları sunan DenizBank"ın bu yeni kredisi, 500 bin TL"ye kadar, 3 ay ödemesiz olarak kullanılabiliyor.
  Kredi sözleşmesi Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan ile Denizbank Kuşadası Çarşı Şube Müdürü Özden Atken arasında imzalandı. Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Denizbank ile yapılan anlaşma sayesinde üyelere cazip şartlarda kredi imkanı sunulacağını söyledi. Finansal süpermarket anlayışıyla hizmet veren DenizBank, Kuşadası Ticaret Odası üyelerine, cazip koşullarla finansman desteği sağlamanın yanı sıra bünyesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlere de ulaşma imkanı sunuyor. Böylece işletmelerin finansal ihtiyacına çözüm üretirken; iş sahibinin bireysel yaşamını da kolaylaştırmayı hedefliyor.
  İşletmelerin maliyetlerini ve zamanlarını yönetmeleri açısından etkin bir çözüm olarak hayata geçirilen "İşletme Kart", işletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış Kurtaran Hesap, Taksitli Ticari Kredi, Sezon Ödemeli Sektör Kredileri ve Busines Card ürünleri tek bir kartta toplanmasına olanak tanıyor. İşletme sahipleri "İşletme Kart" ile hesaplarının yeterli olmadığı durumlarda Kurtaran Hesaplarından çekebilecek, işletme sermayesi ihtiyaçları için taksitli ticari kredi kullanabilecek ve akaryakıt alımı, otel ve uçak rezervasyonları gibi şirket harcamalarını kartından yapabilecek. İşletme Kart teknik altyapısı ile işletmeler, faaliyet gösterdikleri sektörün sezonsallığına göre geri ödeme yapabilecekleri kredi imkanlarına, gişelerden ve ATM"lerden de ulaşabilecekler.
  Türkiye"de ilk kez işletme müşterilerine özel kredi değerlendirme modelini devreye alan DenizBank İşletme Bankacılığı, gelen her türlü kredi talebine en geç 72 saat içinde cevaplandırıyor. Hayata geçirdiği “Turizm Paneli” ve “Kırtasiye Paketi” ile DenizBank, geliri mevsimsel olarak belirlenen işletmelere, kredi taksitlerini nakit akışının gerçekleştiği dönemlerde ödeyebilme imkanı tanıyor. Öte yandan işletmelere ihtiyaçları olan ürün ve finansal çözümlerini birlikte sunan DenizBank, “Hazır Filo” ile tüm KOBİ"lerin araçlarını DenizBank şubelerinden kiralamalarını sağlıyor.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim