• BIST 109.162
 • Altın 153,435
 • Dolar 3,8395
 • Euro 4,5099

  Denizbank'tan kredi desteği

  17.01.2009 12:15
  Aydın'da Denizbank ile Nazilli Esnaf Odası arasında oda üyelerine işletme bankacılığı ve işletme kart desteği vermek amacıyla protokol imzalandı.
  Denizbanktan kredi desteği
  Denizbank'tan kredi desteği Denizbank'tan kredi desteği Denizbank'tan kredi desteği

  Esnaf Odalarında gerçekleşen kredi protokolü imza törenine Denizbank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan'da katıldı.
  Verimli büyüme stratejisi ile Türkiye'nin önemli finans kuruluşlarından biri haline gelen Denizbank, Nazilli'deki tüm küçük ve orta ölçekli işletmeleri Denizbank Nazilli Şubesi'ne davet ederek, ülke ekonomisinin can damarı olarak kabul ettiği küçük ve orta ölçekli işletmeleri 'İşletme Bankacılığı' adı altında topladı. İşletmelerin en önemli sorununun, finansal aracılardan yeteri kadar yararlanamamaları nedeni ile işletmelerin finansal ihtiyacına çözüm üretirken; iş sahibinin bireysel yaşamını da
  kolaylaştırmayı hedefliyor. Yurt genelindeki odalar ile özel protokoller imzalayarak oda üyesi ticari kuruluş sahiplerine uygun koşullarla nakdi ve gayri nakdi kredi sağlayan Denizbank Nazilli'deki Esnaf Odası ile protokol imzaladı. Denizbank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan, Nazilli Şube Müdürü Mesut Saraç ve Esnaf Odası Başkanı Ahmet Güntay ve oda başkanlarının katıldığı imza töreninde tüm işletmelere 'Destek bizden, ilerlemek sizden' denildi. Protokol çerçevesinde Oda üyesi işletmelere 3
  aydan 36 aya kadar vade seçenekleri ve özel faiz oranları ile aylık taksit ödemeli destek kredisi, teminat mektubu, rotatif ve spot kredi imkanı sunuluyor. Bu kredilerden yararlanmak isteyen kuruluşların, üyesi bulundukları Oda'ya ya da Denizbank Nazilli Şubesi'ne başvurmalarının yeterli olacağı belirtildi. Son olarak işletmelere özel kredi modelleri ve dünyada ilk olan 'işletme kart' ile esnafın her zaman yanında olunacağı ifade edildi.
  Nazilli Esnaf Odalar Başkanı Ahmet Güntay yaptığı açıklamada esnafın her geçen gün kan kaybettiğini ifade ederek "Esnafımız iş yapamadığı için her geçen gün krediler altında ezilmekte ve krediyi başka bir kredi ile kapatmaya çalışmaktadır. Senedi ve çeki protesto görmüş olan esnaf ise kredi kullanamadığı için nakit döngüsü yapamamaktadır. Bu konuda bankalarımızdan esnafımıza destek bekliyoruz" dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim