• BIST 107.303
 • Altın 153,156
 • Dolar 3,7141
 • Euro 4,3624

  Deniz Yıldızı belgeleri dağıtıldı

  05.05.2008 23:30
  Aqua Fantasy Hotel’in Selçuk İlçesi Halk Eğitim müdürlüğü ile birlikte düzenlediği İngilizce ağırlıklı otelcilik kurslarını başarı ile bitiren 140 kursiyer, düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.
  Deniz Yıldızı belgeleri dağıtıldı
  Deniz Yıldızı belgeleri dağıtıldı Deniz Yıldızı belgeleri dağıtıldı Deniz Yıldızı belgeleri dağıtıldı

  Aqua Fantasy Hotel"in Selçuk İlçesi Halk Eğitim müdürlüğü ile birlikte düzenlediği İngilizce ağırlıklı otelcilik kurslarını başarı ile bitiren 140 kursiyer, düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.
  Kuşadası-Selçuk ilçe sınırındaki Türkiye"nin en büyük yatak kapasitesine sahip Aqua Fantasy"de düzenlenen sertifika dağıtım törenine, Selçuk Kaymakamı Aziz İnci, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Aykut Gürses, İlçe Emniyet Müdürü İlhan Özkaya, İzmir Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Halk Eğitim Başkanı Adnan Atakav, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özer Baki Şimşek ve Aqua Fantasy Yönetim Kurulu Başkanı Rumi Doğay katıldı.
  Otelcilik mesleğine başlamak isteyen veya başlayıp da eğitimini alamamış kursiyerlere sertifikalarının verilmesi sırasında konuşan Selçuk Kaymakamı Aziz İnci kursun, özel sektör devlet işbirliği ile oluştuğunu belirterek, “Bu belgeleri alanlar diğer arkadaşlarına oranla daha fazla bilgi birikimine ve böylece daha fazla sorumluluğa sahip oluyorlar. Şimdi öğrendiklerinizle kendinizi geliştirecek, diğer yandan da yanınızda çalışanları eğiteceksiniz. İftiharla söylüyoruz ki, Selçuk ilçesi gerek yaygın eğitim, gerekse örgün eğitime çok büyük bir önem veriyor. Eğitimde zaman sınırlaması yoktur, mekân sınırlaması da yoktur. Gerekirse çadır kurar yine eğitimime devam ederiz “ dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim