Demet Şener, 11 yıllık eşi, 2 çocuğunun babası İbrahim Kutluay'a ''Bana ihanet ediyor'' gerekçesiyle Eylül 2016'da dava açmıştı. Taraflar boşanamadı

2005'te Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğünle evlenip 11 yıllık evliliklerini İrem ve Ömer adında iki çocukla taçlandıran Demet Şener ile İbrahim Kutluay boşanmıştı.

Eski manken Demet Şener, 4 yıl önce boşandığı eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile yeniden mahkemelik oldu.

Ameliyat olmuştu... Ahmet Mümtaz Taylan'ın sağlık durumu nasıl? Ameliyat olmuştu... Ahmet Mümtaz Taylan'ın sağlık durumu nasıl?

Hürriyet'ten Öze Eğrikar'ın haberine göre; Şener, Kutluay’ın anlaşmalı boşanma protokolüne aykırı davranarak oğlu Ömer’in diş tedavisi ücretini karşılamadığı iddiasıyla 50 bin 342 lira 59 kuruşluk icra takibi başlattı.

Kutluay’ın itirazı üzerine icra takibi durunca, Şener bu defa avukatı Esra Ceren Üçerler aracılığıyla ‘itirazın iptali’ istemiyle dava açtı.

Davaya cevap veren Kutluay’ın avukatı Salim Baki iddiaları reddetti. Davanın ilk duruşmasında taraflar uzlaşmadı.

Mahkeme, eksikliklerin giderilmesine karar vererek duruşmayı erteledi.

İki evliliği hüsranla biten ancak şimdilerde Tolga Arman ile doludizgin bir ilişki yaşayan Demet Şener, aradığı aşkı bulmuş gibi...

Demet Şener, geçtiğimiz eylül ayında sevgilisi Tolga Arman'ın doğum gününü, "İyi ki doğdun hayat arkadaşım. İyi ki bulduk birbirimizi. Seni çok seviyorum. Hep çok mutlu olalım... Tüm hayallerimiz gerçek olsun." sözleriyle kutlamıştı.