Genç yaşta dişsiz kalmayın! Dişlerinizi fırçaladıktan sonra ağzınızı çalkalarsanız… Genç yaşta dişsiz kalmayın! Dişlerinizi fırçaladıktan sonra ağzınızı çalkalarsanız…

Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Akkonak Mahallesi'nde bulunan bir markete alışveriş için giren emekli öğretmen Nimet İyice, sevdiği müziği duyunca çantasını bırakıp dans etmeye başlamıştı. Yaptığı hareketlerden bale yaptığı anlaşılan kadını izleyen market çalışanı şaşkınlıkla izlemişti. Kadının dans gösterisini iş yerinin güvenlik kamerası kaydetti.

Nimet İyice'nin dans ettiği görüntüler sosyal medyada viral olunca açıklama yapan kadın, emekli öğretmen olduğunu ve dans etmeyi çok sevdiğini açıklamıştı.

15 gündür haber alınamıyor

Twitter'da 23 Derece'nin aktardığına göre dansıyla milyonların kalbine giren Nimet İyice'den 15 gündür haber alınamıyor. Polis ekipleri tarafından evinde bulunamayan İyice için yakınları kayıp başvurusunda bulundu.

Hastanede ortaya çıktı

Nimet İyice'den iyi haber geldi. İyice'nin 15 gün önce rahatsızlandığı ve hastaneye gittiği ortaya çıktı. Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne başvuran İyice'nin psikiyatri bölümünde tedavi tedavi altına alındığı ve bu yüzden aramalara cevap veremediği belirlendi.