Son olarak 'Aziz' adlı dizide hayranlarının karşısına çıkan ve mayıs ayında Bodrum'da yaz sezonunu açan oyuncu Damla Sönmez, deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmaya devam ediyor. Şimdilerde Marmaris'te tatiline devam eden Sönmez, kumsalda çekilen pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

'O Ses Türkiye Yılbaşı Özel' programında sahne alan Damla Sönmez (34), sahnede Murat Boz'la (41) düet yapmıştı. Bunun ardından ikili hakkında aşk iddiası ortaya atılmıştı.

Etiler’de bulunan yapım şirketinden çıkarken objektiflere yansıyan ünlü şarkıcı, konuyla ilgili sessiz kalmıştı.

Damla Sönmez, bu konuya; “Bir şey yok olsa zaten sizden kaçamayacağız gibime geliyor" şeklinde açıklık getirmişti. Güzel oyuncu, “Aşkta kriterleriniz var mı?" sorusuna ise “Arkadaşlar ben artık gideyim. Bu sorulara benden cevap alamazsınız. Ayağınıza sağlık" demekle yetinmişti.

TATİLE ÇIKTI

TATİLE ÇIKTI 

Başrolünde yer aldığı 'Aziz' dizisine de mayıs ayı sonunda veda eden Damla Sönmez, rol aldığı diziden ayrılır ayrılmaz tatile çıkmıştı.

Bodrum'a giden ve güzel havanın tadını çıkaran güzel oyuncu, keyifli anlarını da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan 35 yaşındaki ünlü isim, kumsalda verdiği pozlara "E daha daha nasılsınız?" notunu düşmüştü. Sönmez'in fotoğraflarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

BUGÜN O GÜN

TOKİ'nin indirim kampanyasından 200 bini aşkın kişi yararlanacak TOKİ'nin indirim kampanyasından 200 bini aşkın kişi yararlanacak

"BUGÜN O GÜN" 

Şimdilerde Marmaris'te tatile devam eden Damla Sönmez, deniz kenarında çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı. Kamp sandalyesinde poz veren oyuncu, gönderisine; "Bugün o gün" notunu düştü.

Ünlü oyuncunun paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.