Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Hazine ve Maliye Bakanlığı'nda açık bulunan 8 göreve atama yapıldı. Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararıyla, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü'ne Abdullah Yasir Şahin atandı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda bazı kritik görevlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla atamalar yapıldı. Söz konusu atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarına göre; Hazine ve Maliye Bakanlığı'nda açık bulunan Muhasebat Genel Müdürlüğü'ne Serkan Yüceer, Kamu Finansmanı Genel Müdürlüğü'ne Ömer Karademir, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü'ne Abdullah Yasir Şahin, Ekonomik Programlar ve Araştırmalar Genel Müdürlüğü'ne Yasemin Girici, Risk Analizi Genel Müdürlüğü'ne Fatih Mehmet Bal, Ekonomik Programlar ve Araştırmalar Genel Müdür Yardımcılığı'na Mehmet Ali Köse, Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcılığı'na Ramazan Güngör, Destek Hizmetleri Başkanlığı'na Kemalettin Işık atandı.