• BIST 97.575
 • Altın 279,070
 • Dolar 5,8186
 • Euro 6,4984

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Asya Parlamenterler Asamblesi'ne mesaj gönderdi

  29.11.2018 17:01
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu Ajansının "ev sahibi fotoğraf sağlayıcı" olduğu Asya Parlamenterler Asamblesi (APA) 11. Genel Kurulu Açılış Töreni'ne mesaj gönderdi.
  Cumhurbaşkanı Erdoğan Asya Parlamenterler Asamblesi'ne mesaj gönderdi
  Cumhurbaşkanı Erdoğan Asya Parlamenterler Asamblesi'ne mesaj gönderdi Cumhurbaşkanı Erdoğan Asya Parlamenterler Asamblesi'ne mesaj gönderdi Cumhurbaşkanı Erdoğan Asya Parlamenterler Asamblesi'ne mesaj gönderdi

  Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, değişim ve gelişime açık, dinamik nüfusu, zengin kültürü ve tarihiyle bir fırsat bölgesi olan Asya'da, barış ve kalkınmanın sürdürülmesi, bölge ülkeleri arasında ekonomik ve sosyal birliğin sağlanmasının tüm dünya için büyük önem taşıdığını belirtti. 

  Erdoğan, Anadolu Ajansının "ev sahibi fotoğraf sağlayıcı" olduğu Asya Parlamenterler Asamblesi (APA) 11. Genel Kurulu Açılış Töreni'ne mesaj gönderdi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:

  "Değişim ve gelişime açık, dinamik nüfusu, zengin kültürü ve tarihiyle bir fırsat bölgesi olan Asya'da, barış ve kalkınmanın sürdürülmesi, bölge ülkeleri arasında ekonomik ve sosyal birliğin sağlanması tüm dünya için büyük önem taşımaktadır. Asya bölgesinde barış, refah, ekonomik ve sosyal ilişkiler hususlarında parlamentoların iş birliğini esas alan APA'ya çalışmalarında başarılar diliyor, genel kurulun verimli geçmesini temenni ediyorum.

  Üye ülke temsilcilerini ülkemizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Genel kurulun düzenlenmesinde emeği geçenleri tebrik ediyor, tüm katılımcıları en kalbi duygularımla selamlıyorum."

  Kaynak: Haber Kaynağı
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim