Şu sıralar eski hit dizilerin tekrardan ekrana dönmesi trend olmuş durumda. Bilindiği üzere kısa süre önce fenomen dizi Behzat Ç yeni sezonu ile ekranlara dönmüştü. Behzat Ç’nin akabinde bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi’nin de tekrardan ekranlara döneceği müjdelendi. Hatta Kurtlar Vadisi’nin yeni sezonunun Disney+’da yayınlanacağı iddia edildi.

Hali hazırda bir döneme damga vuran komedi dizisi Avrupa Yakası’nın da ekranlara döneceğine dair bazı söylemler mevcut. Fakat şu anda bu konu ile ilgili Gülse Birsel’den net bir yanıt gelmiş değil.

Hepsi bu kadarla sınırlı değil. Zira yakın tarihin en çok izlenen dizilerinden biri olan Çukur’un da ekranlara döneceğine ilişkin bazı söylemler mevcut. Elbette bu ne zaman gerçekleşir şimdilik kestirmek çok kolay değil.

Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı dizinin de Disney+ ekranlarında gösterileceğine ilişkin söylentiler kuvvet kazanmış durumda. Malum Aras Bulut İynemli şu sıralar, Disney+’da yayınlanacak olan Atatürk filmi için çalışmalarını sürdürüyor.

Son dönemde Disney+’ın büyük işlere imza attığını düşünürsek, Çukur dizisinin Disney+ ekranlarıyla tekrardan hayranlarının karşısına çıkacak olması çok da şaşırtıcı olmayacaktır.

Sıfır ve ikinci el arabalarla ilgili son dakika uyarısı! Sahte oto ekspertize dikkat Sıfır ve ikinci el arabalarla ilgili son dakika uyarısı! Sahte oto ekspertize dikkat

Muhtemelen konu ile ilgili kesin detaylar önümüzdeki günlerde netleşecektir. Bakalım Çukur dizisi yeni adresinde de aynı başarıyı gösterebilecek mi?