• BIST 109.330
 • Altın 155,771
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  Coş Nazilli'ye konuk oldu

  07.09.2009 16:32
  Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, Nazilli Ticaret Odası’nın geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
  Coş Nazilliye konuk oldu
  Coş Nazilli'ye konuk oldu Coş Nazilli'ye konuk oldu Coş Nazilli'ye konuk oldu

  Nazilli Ticaret Odasının geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğine Aydın Valisi H. Avni Coş, MHP"li Milletvekilleri Ertuğrul Kumcuoğlu ve Recep Taner, Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız, Bozdoğan Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, Kuyucak kaymakamı Nuri Özder, Yenipazar Kaymakamı Ünal Kılıçaslan, Sultanhisar Kaymakamı Orhan Mardinli, İl Genel Meclisi Üyeleri Adem Vurmaz, Mehmet Güler, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın, Kuyucak Belediye Başkanı Ali Ulvi Akoğlu, Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erdem, Sultanhisar Belediye Başkanı Ertagün Ünal, Atça Belediye Başkanı Mustafa Çınar, İsabeyli Belediye Başkanı Bekir Kuvvet Erim, tüm siyasi partilerin ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, kurum ve kuruluşların temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda işadamı katıldı.
  Düzenlenen iftar yemeği hakkında açıklama yapan Nazilli Ticaret Odası Başkanı A. Gültekin Kılınç; “11 ayın sultanı kabul ettiğimiz Ramazan Ayında hep birlikte olmaktan dolayı çok mutluyuz. Odamız üyelerinin katkıları ile gerçekleşen bu iftar yemeklerinde hep birlikte olmanın, kaynaşmanın huzurunu yaşıyoruz. Birbirleri ile daha sık görüşen insanların daha fazla şeyi paylaştıkları kuşkusuzdur. Bu tür birlikteliklerle birbirimizi daha yakından tanıyor ve daha iyi anlıyoruz. Güçlü bağları olan bir ilin insanları olarak gelişme ve ilerleme yolunda her zaman birbirimize destek olmaya devam edeceğiz. Dünyanın her yerinde Türk Girişimciler var. Yatırım yapıyorlar, üretiyorlar ve gittikçe büyüyorlar. Türk girişim ve özel teşebbüsü olarak hedefimiz, 15 yıl içinde dünyanın 10 büyük ekonomisinden birisi olmak, araştırma ve geliştirmeye dayanan yenilikçi ve rekabetçi bir ekonomik model kurmak, en az 3 sektörde dünya lideri olmak, beş yüz milyar dolarlık ihracat yapmak, dünyada tanınan 20 marka üretmek, dünyanın en büyük 500 şirketi arasında 10 Türk şirketine sahip olmaktır” dedi.
  İftar yemeğinde konuşan Vali Coş da; “Aydın"ın daha da fazla gelişmesi için işadamlarımıza ve bürokratlarımıza büyük görevler düşüyor. Birlik ve beraberlik içerisinde çok çalışmalıyız. Nazilli Ticaret Odasının faaliyetlerini de yakından izliyorum. Takdire şayan çalışmaları ile tüm Türkiye"ye örnek olmaya devam ediyorlar. Kendilerini yürekten kutluyor ve bu nezih ortamı hazırladıkları için bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim