Çukur dizisinde ‘Timsah Celil’ karakterini canlandıran, ardından Cam Tavanlar dizisiyle izleyenlerin karşısına çıkan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, cinsiyet değiştirerek trans birey olduğunu açıklamıştı. Yeni hayatında Meli Bendeli adını alan oyuncu sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Meli Bendeli son olarak ayna karşısında mini elbiseli fotoğrafıyla takipçilerinin karşısına çıktı.

Tiyatro oyununda rol alan ve televizyon dizilerinde de sık sık izleyici karşısına çıkanAhmet Melih Yılmaz, Çukur dizisinde canlandırdığı Timsah Celil karakteriyle büyük bir üne kavuştu.

2020 yılında düzenlenen Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü alan Ahmet Melih Yılmaz, son olarak Cam Tavanlar dizisinde Şinasi karakteriyle ekranlarda yer aldı.

Birçok sinema filmi ve dizide yer alan Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla trans birey olduğunu duyurdu.

Paylaşımın ardından oyuncu Yılmaz, kısa sürede sosyal medyada gündemin ilk sırasına oturdu.

Cinsiyet değişimi sonrası göğüs ve dudak estetiği de yaptıran başarılı oyuncu, sık sık cesur kareleriyle gündeme geliyor.

Meli Bendeli, şimdi ise mini elbisesiyle ayna karşısında olduğu bir kareyi sevenleriyle paylaştı.

İşte o paylaşım...