Aleyna Eroğlu futbolcu Batuhan Karadeniz'den şiddet gördüğünü iddia etti Aleyna Eroğlu futbolcu Batuhan Karadeniz'den şiddet gördüğünü iddia etti
Olay, salı günü akşam saatlerinde Yenişehir Mahallesi'nde Kahramanmaraş Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı’nı yapan S.E.K.'nin ofisinde meydana geldi. M.K., S.E.K.'nin daveti üzerine ofisine gitti ve ikili birlikte alkol aldı. Bir süre sonra S.E.K. ve M.K. arasında arbede yaşandı. Arbedenin ardından ofisten çıkan M.K., koşarak sokaktaki bir kafeye sığınıp, yardım istedi. İhbar üzerine kafeye gelen polislerle emniyete giden M.K., ifadesinde S.E.K.'nin kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu öne sürüp, şikayetçi oldu. M.K.'nin şikayeti üzerine S.E.K. gözaltına alındı. Sorgusunda suçlamaları kabul etmeyen S.E.K., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Savcılığın itirazı üzerine S.E.K. hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

‘BEN ZORLAMADIM, KENDİSİ BENİ ÖPTÜ’

S.E.K.’nin emniyette verdiği ifadesi ortaya çıktı. İfadesinde M.K. ile aile dostu oldukları için rahatlıkla görüştüklerini belirten S.E.K., olay günü buluşmayı da bir hafta önce ayarladıklarını, buluşma teklifinin de genç kızdan geldiğini öne sürdü. M.K. ofise gelince birlikte alkol almaya başladıklarını ifade eden S.E.K., “Karşılıklı otururken birden kalktı ve yanıma geldi. Alkolün etkisiyle beni gözümden, yüzümden ve sonrasında dudağımdan öptü. Ne yaptığını sorduğumda, bana benden hoşlandığını söyledi. Ben de kendisinin öpmesine bunun üzerine karşılık verdim. Daha sonra alkolün etkisiyle dans etmek istedi, elimden tuttu ve dansa kaldırdı. Beraber dans ettik ve dans ederken yine öpüştük, ben zorlamadım, kendisi beni öptü. Ben de öpmesine izin verdim. Sonrasında oturduk ve alkol almaya devam ettiğimiz sırada annesi kendisini aradı. Telefonda annesi ile konuştu. Başka arkadaşları ile de konuştu. Bu sırada bana 'Bugün eve gitme burada sabahlayalım' dedi. Ben de evime gitmem gerektiğini söyledim. Bu şekilde muhabbet ederken kapı çalındı ve ben de gazeteci arkadaşlar gelmiş olabileceğini düşünerek kapıyı açtım” dedi.