YouTube Studio için önemli bir yenilik daha geliyor YouTube Studio için önemli bir yenilik daha geliyor
Sosyal medyada her gün tuhaf içerikleri görüyoruz. Bu son içerikte ise genç arkadaş grubu kendi aralarında cin çağırma şakası yapıyor. Ancak videonun devamında işler iyi gitmiyor. Çağırma sırasında grupta yer alan bir kadın tuhaf davranışlarda bulunmaya başlıyor ve işler değişiyor. İşte detaylar.

Yabancı bir sosyal medya platformunda paylaşılan ve binlerce tıklama alan bir videoda, arkadaş grubunun yaptığı cin çağırma seansının beklenmedik bir sonuç ile bittiğini ortaya koyuyor.

İlk başta kimse şakayı pek ciddiye almıyor gibi gözüküyor. Yani gençler bildiğiniz eğleniyor. Ancak grupta yer alan genç kadın Oujia tahtası ile oynamaya başlayınca işler değişiyor.

Her şey normalken bir anda genç kadın tuhaflaşıyor. Daha sonra ise sanki kilometrelerce koşmuş gibi nefes almaya başlayıp titremeye başlıyor. Etrafındaki arkadaşları ona yardım etmeye çalışıyor ancak daha sonra oradan kurtulmaya çalışıyor. 

Daha sonra ise kadının ağzından tuhaf bir sıvı akmaya başlıyor ve ortamı korku ve karanlık hava basıyor. Genç kadının arkadaşları ağlayıp yardım çağırmaya başlıyor. Neyse ki şanssız kadın bir süre sonra kendine gelip ağlamaya başlıyor.

Kadının neden bu hale geldiği bilinmiyor ancak yabancı sosyal medya platformunda, kadının içine 'cin kaçtığı' iddia ediliyor. Amerika'da yaşandığı söylenen bu olayın videosu bahsi geçen platformda binlerce tıklama ve yorum aldı. 

Video fazlasıyla korkunç olduğu için sayfamızda paylaşamadık. Dileyen kişiler buraya tıklayarak kaynaktaki haberden bahsi geçen videoyu izleyebilirler.