• BIST 109.657
 • Altın 156,071
 • Dolar 3,8739
 • Euro 4,5733

  CHP'de seçim çalışmaları

  28.07.2008 18:00
  Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli Belediye Başkan Aday adayı Feyzullah Erkut, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
  CHPde seçim çalışmaları
  CHP'de seçim çalışmaları CHP'de seçim çalışmaları CHP'de seçim çalışmaları

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli Belediye Başkan Aday adayı Feyzullah Erkut, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çalışmalarını sivil toplum örgütlerine yönelik ziyaretlerle sürdüren Erkut, son olarak Türkiye İşçi Emeklileri Derneği Nazilli Temsilciliğini(TİED) ziyaret etti.
  Seçim çalışmalarını hızla sürdüren CHP"nin Nazilli"deki ilk Belediye Başkan Aday adayı Feyzullah Erkut, Nazilli"de en fazla üyeye sahip olan TİED"i ziyaret ederek Dernek Başkanı Cahit Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet etti. Nazilli ve yönetimi ile ilgili sorunları değerlendirerek gelişmeleri yakından takip ettiğini vurgulayan Erkut, seçim dönemi gelmeden sorunları yerinde ve erken tespit etmek istediklerini ifade etti. Erkut, “Başta sivil toplum kuruluşları olmak üzere tüm derneklerimizle birlikte Nazilli"yi yöneteceğiz. Seçilecek başkan partisinin değil tüm Nazilli"nin belediye başkanı olmak zorundadır. Yerel yönetimler "tek adam" yapısından kurtulmalıdır. Sivil toplum kuruluşları ile birlikte ortak hareket ederek çalışmalıdır” dedi.
  Nazilli Türkiye"de olan olumsuzluklardan en fazla etkilenen ilçelerin başında geldiğine değinen Erkut, “Bunun yanı sıra tam tersine de olumlu gelişmelerden hiçbir zaman nasibini almamış bir yer olarak dikkati çekmektedir. Nazilli için öncelikle acilen bir kent meclisi kurulması gerekmektedir. Nazilli"nin geleceği üretim sektörüne ve sanayiye bağlıdır. Organize Sanayi Bölgesi bir an önce tamamlanarak faaliyete geçirilmeli ve dış yatırımların artması için daha fazla alanda sanayileşme sağlanmalıdır. İşveren sayısı artırılarak gece yarısından itibaren Denizli ve Aydın"daki işyerlerine gitmek üzere saatlerce önceden yollara dökülen vatandaşlarımızın Nazilli"de çalışmaları için istihdam yaratılmalıdır. Bunun için istihdam açığının kapatılmasının öncelikli olduğu kanısındayım” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim