• BIST 109.050
 • Altın 153,540
 • Dolar 3,8375
 • Euro 4,5051

  CHP Lideri'ne faks çektiler

  19.12.2008 08:35
  Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Belediye Başkan aday adayı Cem Cemil Öztürk'e destek verenleri sayısı gün geçtikçe artıyor.
  CHP Liderine faks çektiler
  CHP Lideri'ne faks çektiler CHP Lideri'ne faks çektiler CHP Lideri'ne faks çektiler

  AYDINPOST ÖZEL-Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Belediye Başkan aday adayı Cem Cemil Öztürk'e destek verenleri sayısı gün geçtikçe artıyor.
  Aydın'da bir grup sivil toplum örgütü ve temsilcileri tarafından CHP aday adayı Öztürk için Genel Başkanı Deniz Baykal'a faks yollandığı ortaya çıktı.
  Yollanan faksa imzasını atan Yeni Kuşak Köy Enstitüler Derneği Aydın Şubesi, Alevi Kültür Dernekleri Aydın Şubesi, Eğitim İş Sendikası Aydın Şubesi, Emekli Sen Aydın Şubesi, Sağlık ve Sosyal Emekçileri Sendikası (SES), Muğlalılar Derneği Aydın Şubesi, ADD Yönetim Kurulu üyeleri Çetin Özçelik, Oya Kurt ve Gülseren Barış'ın CHP Lideri Baykal'a yolladıkları faksta şu ifadelere yer verildi:
  "Bizler, aşağıdaki isimleri bulunan kişiler ve demokratik kitle örgütleri olarak; Aydın Belediye başkanlığına aday adayı olan Sayın Mimar Cem Cemil Öztürk'ün mimar ve iş adamı, sosyal demokrat görüşü, halkla sıcak ilişki kurma becerisi ve ilişkisini 'göstermelik' değil, içten oluşu, ayrıca mimar ve şehircilik uzmanı olmasının Aydınımız için bir şans olacağını düşünüyoruz.
  Bu düşüncemizi partinize iletirken, partinizin iç işlerine karışmak gibi bir düşüncemizin olmadığını ve esasta buna da hakkımızın ve yetktimizin bulunmadığının bilincindeyiz.
  Bu düşüncelerimizin Aydın Belediye Başkan adayını belirleyecek yetkili kurulunuzca bilinmesinde yarar olacağı görüş ve düşüncesinde olduğumuzun bilinmesini saygı ile arz ederiz."

  CHP Aydın Belediye Başkan Aday Adayı Cem Cemil Öztürk'e destek verecek başka STK'ların da bulunduğu gelen bilgiler arasında.

  İŞTE O FAKS

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim