CHP Kuşadası İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'nın Olağan Genel Kurulu yapıldı. 2 liste ile gidilen seçimde yeni CHP Kuşadası Kadın Kolları Başkanı Nilgün Köksal Yeşilçimen oldu.

Kuşadası’nda bayram tatilinin gözdesi ‘Ada Camping’ oldu Kuşadası’nda bayram tatilinin gözdesi ‘Ada Camping’ oldu

Chp Kadın Kolları (3)

CHP Kuşadası İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'nın Olağan Genel Kurulu Pera Düğün ve Organizasyon Merkezi’nde yapıldı. Genel Kurula, CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, CHP Kuşadası İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Dağlı, il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda parti üyesi katıldı.Mavi ve Beyaz liste ile gidilen seçimde CHP Kuşadası Kadın Kolları'nın yeni başkanı Nilgün Köksal Yeşilçimen oldu.

Chp Kadın Kolları (5)
Demokratik bir seçim atmosferinin oluştuğuna değinen CHP Kuşadası Kadın Kolları’nın yeni Başkanı Nilgün Köksal Yeşilçimen, “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında partimizi genel iktidara taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Demokrasi şölenimize katkı sağlayan sizlere, bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen sayın Belediye Başkanımız Ömer Günel’e, İlçe Başkanımıza, İl Başkanlarımıza, görevini bugüne kadar layıkıyla sürdüren Ayşegül Dağlı Başkanımıza, tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Şimdi iktidar yolunda daha çok çalışma zamanı, kadınların siyasetteki varlığını Kuşadası’nda temsil etme onuruna erişmek benim için paha biçilemez bir duygu” dedi.Chp Kadın Kolları (7)
CHP Kuşadası Kadın Kolları Başkanı Nilgün Köksal Yeşilçimen’in yönetim listesi ise şöyle;
Burcu Ayan, Türkan Aydınalp, Nilüfer Çelik, Nalan İnceoğlu, Gökçen Karakayışlı, Emine Kutlay, Serpil Şarmaşık, Nil Pınar Sönmez, Nuray Sunay, Funda Tekin.