• BIST 110.377
 • Altın 155,810
 • Dolar 3,8543
 • Euro 4,5433

  Çezik'e anlamlı ödül

  10.11.2008 11:21
  Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Mustafa Çezik, Güzelhisar Rotary Kulübü tarafından “2008 Yılı Meslek Hizmet Ödülüne” layık görüldü. Basın ve medya iş kolunda gösterdiği başarılar ve uzun yıllardır mesleğini sürdürdüğü için ödüle layık görülen Çez
  Çezike anlamlı ödül
  Çezik'e anlamlı ödül Çezik'e anlamlı ödül Çezik'e anlamlı ödül

  AGC Başkanı Mustafa Çezik"i makamında ziyaret eden Güzelhisar Rotary Kulübü As Başkanı İlhan Günendi ile yönetim kurulu üyeleri Altan Güney ve İlhan Şeker; Güzel Hisar Rotary Kulübü Ödül Komisyonu"nun Başkan Çezik"i ödüle layık gördüğünü açıkladılar, Ödülü için mesleğinde gösterdiği başarılar ve uzun hizmet süresi nedeniyle Çezik"i kutlayan Rotaryanlar, Çezik"i 19 Kasım 2008 tarihinde Anemon Otel"de düzenlenecek olan ödül törenine davet ettiler.
  Ziyarette konuşan Güzelhisar Rotary Kulübü As Başkanı İlhan Günendi, Meslek Hizmet Ödüllerinin Türkiye genelindeki tüm rotary kulüpleri tarafından her yıl verilmekte olduğunu söyledi. Mesleğinde başarılı olmuş ve uzun yıllardır mesleğini sürdüren çeşitli iş kollarındaki başarılı kişilerin kulüp üyeleri tarafından ödül komisyonuna yaklaşık 1 ay önce teklif edildiğini beliren Günendi, “Bu yıl üç ayrı iş kolunda 9 aday belirlendi. Yapılan tanıtım ve aktarılan bilgilerin ardından ödül komisyonumuz bu adaylar arasında ödüle layık olan isimleri belirledi. Yapılan değerlendirme sonucuna göre basın ve medya iş kolunda AGC Başkanı Mustafa Çezik, sanayi iş kolunda Hakkı Usta Oğulları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gözlüklü ve esnaf işkolunda camcı İbrahim Gökbel ödüle layık görüldü. Geçen yıl ödüle 2 kişi layık görüşmüştü. Bu yıl bu sayı 3 olarak belirlendi. Düzenleyeceğimiz törenle başarılı meslek erbaplarına ödüllerin vereceğiz” dedi.
  Ödüle layık görülmekten çok hatırlanmış olmanın kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Başkan Çezik de, “Beni onurlandıran Güzelhisar Rotary Kulübü üyelerine çok teşekkür ediyorum. Ödüle layık görülmek kadar hatırlanmakta çok güzel. Benim basın ve medya iş kolunda ödüle layık görülmemde arkadaşlarımın da en az benim kadar emeği var. Ben bu ödülü iş arkadaşlarım ve meslektaşlarım adına kabul edeceğim. Bu ödülü tüm Aydın basın camiası adına alacağım. bu ödülün tüm basın camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim