• BIST 109.103
 • Altın 153,013
 • Dolar 3,8255
 • Euro 4,5036

  Cemiyet'te hazırlık

  05.01.2009 15:45
  Aydın Gazeteciler Cemiyeti 7 Ocak 2009 günü yapacağı yönetim kurulu toplantısı ile ya olağan genel kurul kararı alacak ya da cemiyetin feshine karar verecek.
  Cemiyette hazırlık
  Cemiyet'te hazırlık Cemiyet'te hazırlık Cemiyet'te hazırlık

  Kararın Aydın İl Genel Meclisi"nin cemiyet binasının satışı ile ilgili alacağı karar doğrultusunda netleşeceğini belirten Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Çezik, binanın satılması halinde fesih kararı alınması yönünde yönetim kuruluna teklifte bulunacağını söyledi.
  Aydın Gazeteciler cemiyeti"nin İl Özel İdaresi"ne ait binada kiralık olarak durduğunu ve mevcut binanın çok ciddi rakamlar harcanarak tadilat ve tefrişatının yapıldığını hatırlatan Aydın Gazeteciler Cemiyeti Mustafa Çezik, “Aynı zamanda kamu görevi yapan Gazeteciler Cemiyeti ülkemizde bir çok ilde, devlete ait binalarda kendilerine tahsis edilen binalarda hizmet vermektedir. Aydın Gazeteciler Cemiyeti olarak biz de İl özel İdaresi"ne ait olan ve kiraladığımız binada hizmet vermekteyiz. Ancak Aydın İl Özel İdaresi"nin aldığı bir kararla bizimle birlikte İl çevre Müdürlüğü, Bölge Çalışma Müdürlüğü"nün hizmet verdiği bina 7 Ocak 2009 günü ihale ile satılacak. Eğer İl Genel Meclisi bu kararından vazgeçmez ve satışı gerçekleştirirse Cemiyetin ilçelerdeki şubeleri ile feshine karar verilmesini önereceğiz. Fesih kararı sonunda da Cemiyet binasının anahtarlarını ve tabelamızı iİl Genel Meclisi Başkanlığı"na törenle teslim edeceğiz. Eğer satış yapılmaz ise olağan genel kurul tarihini belirleyeceğiz” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim