• BIST 107.284
 • Altın 151,606
 • Dolar 3,6790
 • Euro 4,3207

  Cem Uzan kiminle evleniyor?

  15.06.2014 16:35
  Sözcü gazetesi yazarı Oray Eğin, Cem Uzan'ın müstakbel eşini köşesinde yazdı...
  Cem Uzan kiminle evleniyor?
  Cem Uzan kiminle evleniyor? Cem Uzan kiminle evleniyor? Cem Uzan kiminle evleniyor?

  Sözcü gazetesi yazarı Oray Eğin, Cem Uzan'ın yeniden evleneceğini iddia ettiği yazısında firari iş adamının yeni eşinin Sophie Lapointe olacağını yazdı. Eğin "ben kız tarafının yalancısıyım" dediği yazısında "Bu yaz Sa­int Tro­pe­z'­de Cem Uza­n'­la kar­şı­la­şır­sa­nız bi­lin ki ya­nın­da (na­zar değ­mez­se) Sop­hi­e La­po­in­te ola­cak." iddiasına bulundu.

  İşte Eğin'in yazısındaki ilgili bölüm:

  "Sop­hi­e La­po­in­te geç­ti­ği­miz gün­ler­de Bur­berr­y'­den çok ca­zip bir iş tek­li­fi al­dı. Bur­berr­y'­nin üst dü­zey yö­ne­ti­ci­le­rin­den bi­ri ya­kın za­man­da App­le­'a trans­fer ol­du ve ye­ri bo­şal­dı.
  İş­te La­po­in­te onun ye­ri­ne, bu ka­dar önem­li bir gö­re­ve ge­le­cek­ti. Lon­dra­'ya ta­şın­ma­ya, ka­ri­ye­rin­de çok id­di­alı bir say­fa aç­ma­ya ça­lı­şı­yor­du. Epey za­man­dır BCBG Max Az­ri­a gru­bun­da ça­lı­şı­yor ve Av­ru­pa ma­ğa­za­lar di­rek­tö­rü ola­rak gö­rev ya­pı­yor­du son za­man­lar­da. Ba­şa­rı­lı, zen­gin ve id­di­alı bir iş­ka­dı­nıy­dı. Son de­re­ce de gü­zel­di.
  Ama aşık ol­du.
  Aşık olun­ca bir an­da bü­tün plan­la­rı altüst ol­du. Pa­ri­s'­te kal­ma­ya ka­rar ver­di. Aşık ol­du­ğu adam ona "Git­me, Lon­dra­'ya ta­şın­ma­" de­di. Din­le­di. Tek­li­fi red­det­ti, Pa­ri­s'­te kal­dı.
  Bur­berr­y'­nin tek­li­fi­ni ka­bul et­me­me­si­ni bir tür­lü an­la­ya­ma­yan ar­ka­daş­la­rı­na "Ne ya­pa­yım, ni­şan­lım Pa­ri­s'­te ol­ma­mı is­ti­yor, ya­zı da Sa­int Tro­pe­z'­de ge­çi­re­ce­ği­z" di­yor­du. De­mek ki iliş­ki cid­di­ye­te bin­miş­ti...
  Türk işa­da­mıy­la aşk, ka­ri­yer hır­sı­nın önü­ne geç­miş­ti.
  Ya­kın­dan ta­nı­yan­lar Cem Uza­n'­ın na­sıl bir ik­na gü­cü ol­du­ğu­nu bi­lir. La­po­in­te bel­ki de bu tek­li­fi ka­bul et­se bir­kaç se­ne için­de mo­da dün­ya­sı­nın en güç­lü CE­O'­la­rın­dan bi­ri ola­bi­le­cek­ti. Onun ye­ri­ne şim­di Cem Uza­n'­ın eşi ol­ma yo­lun­da iler­li­yor.
  Bu yaz Sa­int Tro­pe­z'­de Cem Uza­n'­la kar­şı­la­şır­sa­nız bi­lin ki ya­nın­da (na­zar değ­mez­se) Sop­hi­e La­po­in­te ola­cak.
  Ben kız ta­ra­fı­nın ya­lan­cı­sı­yım."

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve kişilik haklarını hiçe sayan yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim