• BIST 106.926
 • Altın 151,366
 • Dolar 3,6718
 • Euro 4,3291

  Canını zor kurtardı

  13.08.2009 20:15
  Şarkıcı Şahsenem ve ailesi canını zor kurtardı. Yollarını kesen magandalar çoluk çocuk demeden tekme tokat giriştiler.
  Canını zor kurtardı
  Canını zor kurtardı Canını zor kurtardı Canını zor kurtardı

  Şarkıcı Şahsenem'e maganda saldırısı.. Kocası ve çocuğuyla birlikte Hereke'ye giden Şahsenem ailesinin yoları kesildi. Araçtan inen 4 kişinin saldırısına uğrayan aile canını zor kurtardı.

  Şahsenem yaşadığı dehşeti "Allah'tan korkmak yo,k kuldan utanmak yok. İnsanlar kudurmuş gidiyor terörist bunlar ya" sözleriyle anlattı. Nedeni yokkken önleri kesilen ve kötü dayak yiyen ailenin imadına başka bir sürücüler yetişti. Şahsenem ailesi yaşadıkları Show Haber'e anlattı.

  ÇOCUĞUM YETİM VE ÖKSÜZ KALABİLİRDİ

  Olayın Şahsenem sol kaburgasına büyük darbe alan Şahsenem, "Doktor bana '25 gün çekeçeksin' dedi. Arabayı durdurmak zorunda kaldık. Çünkü önümüzü kestiler. Ağza alınmayacak küfürler birdenbire üzerimize saldırdılar. Eşimi aşağa indirdiler eşim dayak yedi yere yığıldı. 4 kişi hayvan gibi tekme tokat yumruk her türlü giriştiler. Aracın sahibi Metin Aslan polis şimdi bunu arıyor. Dağda terörist arıyoruz. Yollar terörist dolu. Bunun önüne geçilmezse insanlar kolay kolay öldürülecekler. Benim çocuğum yetim ve öksüz kalabilirdi.

  ÇOCUĞUMUN ÖNÜNDE DAYAK YEDİM

  4 kişi özellikle Şahsenem'in eşi Pour Heidari'ye saldırdı. Heidari kolundaki ve bacağındaki morlukları göstererek "İkisi arkadan biri önden saldırdı. Öyle bir darbe aldım ki sadece başımın asfalta değdiğini anladım. Dişimin bir tanesi düştü diğeri sallanıyor. Burnum kırıldı iki gün sonra ameliyat olacağım. Çocuğun gözünde baba kahramandır ve yenilmezdir. Çocuğun önünde baba darp ediliyor, çaresiz kalıyor. Yenilir yutulur bir şey değil."

  Milliyet

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim