Şimdi şöyle bir düşünün... Sık sık gazete ya da televizyonlarda haberlerini gördüğünüz kraliyet ailelerinden birine mensup bir prens ya da prenses ile tanışıyorsunuz ve birbirinize aşık oluyorsunuz. Sonra da dışarıdan bakanların "peri masalı" diye tanımladığı bir törenle evleniyorsunuz... Sonrasında hayatınızın seyri nasıl olur sizce?

Pandemi döneminde Mustafa Cengiz'i çileden çıkarmıştı! Feghouli'den G.Saray'a ikinci şok Pandemi döneminde Mustafa Cengiz'i çileden çıkarmıştı! Feghouli'den G.Saray'a ikinci şok
GERÇEK HAYAT PERİ MASALLARINDAKİ GİBİ Mİ?

Yine dışarıdan bakıldığında masalları andırır büyük olasılıkla... Gösterişli şatolar, saraylar, malikaneler... Lüks araçlarla seyahat.. Etrafınızda pervane olan hizmetliler... Üstüne üstlük ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan kıyafetler... Her gittiğiniz yerde size el sallayıp sevgi gösterisinde bulunan insanlar... Bütün bunlara ek olarak ışıltılı davetler ve sonsuz gibi görünen bir dizi ayrıcalık...Böyle bakıldığında kusursuz bir hayat gibi görünüyor. Ama kapalı kapılar ardında yaşananlar tam olarak böyle değil.

'BEZDİRMEK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR'