Posta.com.tr | 44 yaşındaki anne Kara Alexander, Londra'nın doğusundaki Dagenham'da çocukları beş yaşındaki Marley Thomas ve iki yaşındaki Elijah Thomas'ı öldürmekle suçlanıyor. İddialara göre çocukların cansız bedenleri, eve zorla giren babaları tarafından bulundu. Babaları eve girmeden önce anne, çocukların üst katta uyuduklarını söyledi. 

YUKARI ÇIKTIĞINDA DEHŞETİ YAŞADI

Mahkeme kayıtları, çocukların en son 15 Aralık günü öğleden sonra geç saatlerde anneleriyle birlikte güvenlik kameralarınca görüntülendiğini gösteriyor. Mahkemede ayrıca 16 Aralık günü saat 14.00 sularında, çocukların babası onların iyiliğinden endişe duyduğu için polis çağırdığı belirtildi. 

Çocukların babası eve zorla girdi. Anne, onlara çocukların üst katta uyuduğunu söyledi. Ama baba yukarı çıktığında çocuklarının ölü olduğunu fark etti. Çocuklarının yüzlerine dokunduğunda soğuk olduğunu gördü ve derhal polisleri çağırdı. 

Daha önce çifte cinayetle bağlantılı olarak tutuklanan bir adam, hafta sonu herhangi bir işlem yapılmadan serbest bırakıldı. Olayı araştıran Dedektif Sean Treweek "Ölümlerle bağlantılı olarak başka kimse aranmıyor" dedi.

Otopsi sonuçları henüz yayınlanmasa da çocukların boğularak öldürüldüğü düşünülüyor. Çifte cinayetle suçlanan Kara Alexander gözaltına alındı. Dava devam ediyor.