Deprem bölgesinde oteller depremzedelere açıldı Deprem bölgesinde oteller depremzedelere açıldı
Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız, 01 Aralık Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümüyle seyirciyi ekran başına kilitledi. Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanan Camdaki Kız'ın bu bölümünde Nalan'ın eve dönmemesine karşı Feride harekete geçiyor.

Nalan'a olan sevgisini korkusuzca yaşayan Hayri, Nalan'ın bir an önce Sedat'tan kurtulması için elinden geldikçe Nalan'a destek olarak süreci hızlandırmaya çalışıyor. 

FERİDE NALAN'IN PEŞİNE DÜŞTÜ 

Sedat'ın yaşattıklarından sonra evi terk eden Nalan Hayri ile dışarı çıktı. Nalan'a ulaşamayan Feride Billur'u arayıp Nalan'ı sordu. Feride Billur'un yalan söylediğini anlayınca evine gitti. Billur'un saçına yapışan Feride Nalan'ın nerede olduğunu sordu. Feride'nin elinden ise Billur'u Muzo kurtardı. Ne yapacağını şaşıran Feride Muzo'dan yardım istedi. Muzo ise Hayri ve Nalan'ın ilişkisini bildiği için Hayri'yi arayıp Billur'a getirmesini istedi. 

Hayri'nin yatağında uyuyan Nalan'ı hızlıca uyandıran Hayri, Nalan'ı Billur'a götürdü. 

Nalan eve girince Feride yanına gidip Nalan'ı kokladı. Nalan'ın alkol koktuğunu görünce Feride Nalan'a tokat attı. Yediği tokat karşısında şaşkına dönen Nalan annesine ne yapmaya çalıştığını sordu. Feride Nalan'ı evine döndürmek için uğraşsa da Nalan kendini odaya kilitledi ve gitmeyeceğini söyledi. 

 

Nalan'ı eve götüremeyen Feride eve gitmek yerine Billur'un evinde kalmayı tercih etti. Zorla Nalan'ın odasına giren Feride, zorbalık yaparak Nalan'ın duygularını bastırmaya çalıştı. Nalan'ın telefonuna gelen mesajı zorla okuyan Feride, mesajın Hayri'den geldiğini görünce daha da sinirlendi. 

HAYRİ'NİN AKLI NALAN'DA KALDI 

Feride'nin Nalan'a neler yapabileceğini hayal eden Hayri, ilk fırsatta Nalan'ı aradı. Sözleriyle Nalan'a destek olmaya çalışan Hayri "Ben her zaman senin yanındayım" dedi. 

SEDAT'TAN CANA'YA SERT DUVAR 

Nalan'ın eve dönmemesine iyice sinirlenen Sedat Cana ile telefonda konuştu. Sedat Cana'ya olan tepkisini net gösterirken hayatını nasıl mahvettiğini de anlattı. 

HER ŞERDE BİR HAYIR VAR 

Sedat ve Nalan'ın yuvası dağılmaya başlayınca Gülcihan ve Rafet ailelerine daha çok sahip çıkmaya başladı. Akşam uyumak için Gülcihan'ın odasına giden Rafet yastık ve yorganı isteyip aşağıya inecekti. Gülcihan ise Rafet'e büyük bir adım atıp "Artık burada kalsan" dedi. Rafet ise Gülcihan'dan yaptıkları için özür diledi. Gülcihan'ı ne kadar çok sevdiğini söyleyen Rafet hemen alyansını parmağına geri taktı. 

FERİDE NALAN'A CEHENNEMİ YAŞATACAK 

Sabah Billur'un evine Hafize'yi çağıran Feride, Billur'u kendi evinden kovarcasına işe yolladı ve Hafize'den Nalan için banyoyu hazırlamasını istedi. Nalan'ı yıkamadan önce eski korselerden çıkaran Feride "Bunun böyle olmasını sen istedin. Boşanacağım dedin, tamam dedim. Çocuk yapmayacağım dedin, tamam dedim. Dün akşam ki halin bardağı taşıran son damla oldu. Her gün sabah geleceğim. ihtiyaçlarını gidereceksin sonra Hafize seni yıkayıp tekrar yeni korseni giyeceksin. Gece yatarken de çıkarmayacaksın" dedi. Nalan'a korseyi giydiren Feride "Allah seni ıslah etsin" dedi. Feride'nin yüzüne anlamı anlamlı bakan Nalan "Özgürlüğümün bedeli bu eski dost korse de olsa ben o eve geri dönmeyeceğim anne" dedi. 

Nalan'ı her açıdan köşeye sıkıştırmaya çalışan Feride, yalıyı bağışlayacağını söyleyip Nalan'dan imzasını aldı. 

 

CANA'NIN İSTEKLERİ BİTMİYOR 

Sabah saatlerinde konağa gelen Cana Gülcihan'ı sakin sakin tehdit etti. Bebeğinin geleceği için pahalı bir ev isteyen Cana ev halkını zora sokmayı başardı. 

MUZO HAYRİ'YE AYAR VERİYOR 

Nalan'ın yanına gitmek için Muzo'dan izin isteyen Hayri, hiç beklemediği bir tepki gördü. Hayri'yi odasına çağıran Muzo bu aralar fazla izin istediğini söyledi. Daha sonra Hayri'ye tavsiye veren Muzo Nalan'ın adını vermeden Hayri'yi sevgilisi üzerinden uyardı. Sevgilisi ile ailesinin arasına girmemesini söyledi. 

SEDAT'IN ÇİÇEKLER İŞE YARAMIYOR 

Muzo'dan izin alıp Nalan'ın yanına giden Hayri tam eve girecekken çiçekçinin geldiğini gördü. Hayri'nin geldiğine sevinen Nalan çiçekleri görünce de sinirlendi. Üzerine "Seni çok seviyorum aşkım. Beni affet..." notunu gören Nalan Hayri'nin "Sen gül sevmezsin ki! Manolya seversin" demesiyle gülümsedi ve çiçekleri çöpe attı. Hayri'ye cevap veren Nalan "İşte beni bir buçuk yılda bu kadar tanıdı" dedi. 

Ayrılığı sindiremeyen Sedat, alkolü fazla kaçırdı. İçip içip Nalan'ın kapısına dayanan Sedat akşam yemeği yiyen Billur, Hayri ve Nalan'ı rahatsız etti. Sedat'ın yanına giden Nalan Sedat'ı göndermeyi başaramayınca eve aldı. Billur ise o sırada Hayri'yi mutfağa sakladı. Sedat Billur'un evinde sızıp kalınca Hayri kıskançlık krizine girdi. Nalan'a tavır yapan Hayri hemen çıkıp evine gitti.  

FERİDE NALAN VE HAYRİ'Yİ EL ELE YAKALIYOR  

Yeni bir hayat kurmak için yola çıkan Nalan, Hayri ile birlikte tutmayı düşündüğü evde buluştular. Nalan'ı takip eden Feride ise evin balkonunda Nalan ve Hayri'yi el ele gördü.  

Camdaki Kız'ın 59. bölümünde Nalan'ın kararlılığı 'Helal olsun' dedirtirken bir yandan da 'Nalan parası olmadan nasıl bir hayat yaşayacak?' merakı uyandırdı. Camdaki Kız'ın son bölümün izleyemeyenler için aşağıya link bırakıyorum.