İlk şubesini Akmerkez’de açan Butterfly Chocolate çikolata severlerin dikkatini hemen çekmişti. Kendini sürekli geliştiren Butterfly çikolataları şimdi Galataport’taki yeni dükkanında bean to bar çikolata konsepti ile çikolatanın çekirdekten bar haline gelişini tüketicilerine deneyimlendiriyor. Bu keşif sırasında keyifli bir içecekle de yolculuğa eşlik etmek mümkün. Keyifli bir gün geçirmek için deniz kenarında çikolata üretimini seyrederken iddialı bir tadım yapmak mümkün.

Dedesinin kullandığı traktörün altında kalan çocuk hayatını kaybetti Dedesinin kullandığı traktörün altında kalan çocuk hayatını kaybetti

Butterfly chocolate iddialı çikolata kutularıyla da tüketicilerinin ilgisini çekiyor. Özellikle kalpli çikolata kutusu çok şık ve benzersiz bir tasarıma sahip. Sevgililer günü, anneler-babalar günü için kalpli çikolata kutusu çok güzel bir hediye seçeneği olabiliyor. Sevdiklerinize hem kalp şeklinde uzun vadeli kullanabileceği bir kutu armağan ederken hem de seçkin çikolata seçenekleriyle bir çikolata şöleni yaşatabilirsiniz. Ayrıca değişik Butterfly çikolata kutularıyla da kendinizi ve evde ağırlayacağınız misafirlerinizi şımartmanız mümkün.

Butterfly çikolata Türkiye’deki nadir butik çikolata üreticilerinden biri. Özeli üretimi, şık tasarımları ve high end çikolataları ile sektördeki duruşunu daima yükselterek koruyor. Bean to bar çikolata deneyiminde da bunu detaylıca inceleme şansına sahip olabiliyorsunuz. Tek tek çekirdeklerin kavrulmasından bir çikolata barı haline gelmesi gerçekten çok etkileyici bir deneyim olabiliyor. Zaten çikolatayı tattığınız da ne kadar özenle imal edildiğini ve saf çikolata yediğinizi hissedebilirsiniz. Açıkçası iyi bir çikolata sever olduğunuzu düşünüyorsanız Butterfly Çikolata’nın değişik şubelerinde bean to bar çikolata deneyimini yaşamanızı tavsiye ederim.

Önümüz bayram, anneler günü ve babalar günü olduğunu için sevdiklerinizi bir Butterfly hediye çikolata kutusu ile mutlu edebilirsiniz. Kalpli çikolata kutusu hem sevgi dolu bir tasarıma sahip hem de içindeki her bir farklı çikolata damaklarınızın farklı yerlerine hitap ediyor. Kendinizi de mutlu etmek adına Butterfly Chocolate çok iyi bir seçenek aslında, evin bir köşesinde şık, iddialı ve lezzetli bir çikolata bulunması her zaman insana kendini iyi hissettirir. Kalpli çikolata kutusu içindeki çikolatalar bittikten sonra bile evinizde çok şık bir dekoratif parça olarak kullanılabilir. Ayrıca geniş çikolata kutusu yelpazesi ile farklı çeşit çikolatalar evlerinizde her zaman bulunabilecek keyifli bir aperatif olabilir. Gerektiğinde bir kahvenin yanında, yemek sonrası keyifli bir tatlı ve aynı zamanda değişik içecek uyumlarıyla her zaman size haz verecek bir alternatif olabilir. Şekersiz ürünleri de bulunan Butterfly çikolataları ile her türlü kitleye hitap eden değişik alternatifleri ile herkesi memnun etmek mümkün.

Bir hafta sonu sevdiklerinizde keyifli bir gün geçirmek için farklı Butterfly Chocolate şubelerinde bean to bar çikolata deneyimini yaşayabilirsiniz. Hem ağzınız tatlanır hem vizyonunuz ve çikolata bilginiz gelişir hem de bir sürü yeni bilgi edinme şansını yakalayabilirsiniz. Etrafınızı etkilemek ve onlara da keyifli bir deneyim yaşatmak adına her zaman tercih edilebilecek Butterfly çikolata şubeleri İstanbul’un seçkin noktalarında sizi bekliyor. Hem alışveriş yaparak hem de güler yüzlü ekiple sohbet ederek keyifli bir gün geçirmek sizin elinizde.