Fransa Ligue 1 ekibi Lille ile yollarını ayırdıktan sonra henüz bir kulüple anlaşmayan Burak Yılmaz, kariyeri ve gelecek planlamasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Galatasaray, Adana'dan 1 puanla dönüyor Galatasaray, Adana'dan 1 puanla dönüyor
Portekiz maçında kaçırdığı penaltı sonrası ani bir karar alarak Milli Takım'a veda eden ve 2 senedir formasını giydiği Lille ile yollarını ayıran 36 yaşındaki tecrübeli golcü, kariyeri ve gelecek planlamasına ilişkin konuştu.

Henüz bir kulüpte anlaşmamasına karşın, Türkiye'den birçok takımla adı anılan Burak Yılmaz, TV 100'de yayımlanan Az Önce Konuştum programında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Türkiye'den hiçbir takımla görüşmediğini ve Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City'den teklif aldığını kaydeden Burak, "Beşiktaş ve Galatasaray'la hiçbir görüşmem olmadı. Türkiye'den hiçbir takımla görüşmedim. Avrupa'dan teklifler alıyorum. Acun ağabey ile görüşmem oldu. Ancak orası çok sert bir lig. Senede 60 maç oynanan bir lig. Ben bunu kaldıramayacağımı söyledim. Acun ağabey de 'Tamam bir tane daha santrfor alacağım' dedi" ifadelerini kullandı.