Hatayspor'dan enkaz altında kalan Christian Atsu ve Taner Savut ile ilgili açıklama Hatayspor'dan enkaz altında kalan Christian Atsu ve Taner Savut ile ilgili açıklama
İki yıl önce koronavirüse yakalanıp 45 gün hastanede kalan oyuncu Burak Sergen, bu süreçte kendisinden 28 yaş küçük eşi Nihan Ünsal’ın kendisini aldattığını öğrenmişti. Burak Sergen'den flaş bir hamle geldi. Nihan Ünsan, karakolda ifade verdi.

Oyuncu Burak Sergen, çok ağır geçen koronavirüs tedavisinin ardından toparlanır toparlanmaz haziran ayında sürpriz bir kararla sevgilisi Nihan Ünsal ile nikah masasına oturmuştu.

Henüz 4 aylık evli olan çift ihanet haberleriyle gündeme bomba gibi düşmüştü. Burak Sergen'i aldattığı iddia edilen Nihan Ünsal'ın ihanet görüntülerini yayımlandı.

Sergen, zina suçlamasıyla boşanma davası açmıştı. Burak Sergen de yeni bir sevgili bulunca eşi de zina davası ile cevap vermişti.

Oyuncu, geçtiğimiz günlerde boşanma aşamasında olduğu eşine karşı uzaklaştırma kararı aldırttı. Önceki gün karakolda ifade veren Nihan Ünsal “Yalan ifadeler ile bir uzaklaştırma çıkartmış. Uğraşamıyorum artık. Zaten yeteri kadar psikolojik şiddete maruz kaldım” dedi.