Survivor All Star'dan kimin elendiği  bu gece açıklandı. Tv8 ekranlarına gelen Survivor All Star'da heyecan dolu gecede bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem, haftanın performans birincisi olmasından dolayı iki yarışmacıyı potaya gönderdi. Konseyde kararını açıklayan Adem ilk önce Hikmet'i ardından da Nagihan'ın ismini söyledi. Potadaki yarışmacıların belirlenmesinin ardından halktan gelen SMS oylaması sonuçları açıklandı ve Survivor 2022'ye veda eden isim Berkan oldu.

Gönüllüler takımının iddialı isimlerinden olan Berkan'ın vedası Nisa'yı gözyaşlarına boğarken Acun Ilıcalı da üzgün olduğunu belirtti.

All Star sezonunda elinden geleni yaptığını belirten Berkan Karabulut "Öncelikle gönül rahatlığıyla size teşekkür ederim. 2020 yılında buraya gelmeden önce spor salonum vardı. hep bir hayalim vardı, şuan ismim söylendi. Evet hayalim yarım kalacak ama kendimi mutlu hissediyorum... Sporculuk hayatımda hiçbir zaman şampiyonluk yaşayamadım. İlk senede gerçekleştiremediğim hayalim için ikinci sene daha çok emek verdim. İyi ki Survivor'a gelmişim. Elimden geleni yaptım belki daha iyi olabilirdim. Son haftaya kadar gelebildim, benim yolum burada bitiyor.. Ailemi çok özledim bu anlamda da böyle bir mutluluğum var. Umarım bu zorlu sezonun hak eden bir şampiyonu olur. Tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum." dedi.