• BIST 107.921
 • Altın 153,999
 • Dolar 3,8353
 • Euro 4,5054

  Bu erkeklere dikkat!

  15.01.2009 01:02
  Gel-gitlerden sıkılıp,uzun süreli bir ilişki isteyenlerdenseniz bu erkeklere dikkat edin!
  Bu erkeklere dikkat!
  Bu erkeklere dikkat! Bu erkeklere dikkat! Bu erkeklere dikkat!

  Sürekli size uygun olmayan adamlara mı aşık oluyorsunuz? İlk ilişkinizden sonra başladığınız ilişki de mi hüsranla sonuçlandı? Kendinizde bir sorun olduğunu, düzgün ilişkiler kuramadığınızı mı düşünüyorsunuz?  Eğer "evet" cevabini verdiyseniz o zaman bu yazı tam size göre!  Uzun süreli, sevgi dolu bir ilişki istiyorsanız bu tip erkeklerden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.  SOĞUK ERKEKLER  Belirtileri:  *Sizi çok fazla aramıyor.  *Sizinle görüşmek için çok istekli gibi durmuyor.  *Her şeyi sizden bekliyor.  *Onunla bir gece geçirip eve döndüğünüzde hep bir şeylerin eksik olduğunu hissediyorsunuz.  Beraber olduğunuz erkekte benzer davranışlar gözlemliyorsanız bırakın kendi yoluna gitsin.  EVLİ ERKEKLER  Kendilerinden yaşça büyük olan erkeklere ilgi duyan kadınlar çoğu zaman bu erkekler tarafından yönlendirilir. Beraber olduğunuz evli erkek sizi onunla beraber olmaya ikna etmek için birçok yola başvurabilir. Örneğin:  * Size eşiyle birlikte ortak bir karar aldıklarını, bu karar göre herkesin kendi hayatini yasayacağını söyleyebilir.  *Boşanma davası açtığını söyleyebilir.  *Yada eşiyle ayrı evlerde yaşadıklarını ve çok mutsuz olduğunu söyleyebilir.  Size vaatlerde de bulunsa, hediyelere de boğsa beraber olduğunuz erkek sonunda yine ait olduğu yere yani yuvasına dönecektir.  HIRSLI ERKEKLER  Bu tip erkekler hayatta sadece kendi hayallerinin peşinden gitmeye meyildir. Sizin hayaliniz evlilikse bu tiplerden uzak durmalısınız.  Belirtileri:  *Sadece kendisiyle ilgileniyor.  *Hayatında önce işine sonra size vakit ayırıyor.


  *İşleri yüzünden sizinle olan randevularını iptal ediyor.  * Neredeyse tüm enerjisini işleri için harcıyor. Size pek bir şey kalmıyor

  Bu kategoriye giren erkeklerin karizmasına kapılabilirsiniz fakat işkolik bir erkekle evlenmenizi tavsiye etmiyoruz.  YARALI ERKEKLER  Bu kategoriye girenler kız arkadaşından/esinden yeni ayrılmış erkekler.  Belirtileri:  *Geçmişi geride bırakamamış.  * Eski sevgilisiyle/eşiyle yasadığı şeyler konusunda hala hassas.  * Geçmişin gölgesi ilişkinize yansıyor.  * Kadınlara karsı intikam duygularıyla dolu.  Bu tip bir adamla yasadığınız ilişkiyi fazla derinleştirmeyin. Yaralarını sizinle iyileştirdikten sonra yoluna siz olmadan devam etmek isteyebilir!

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim