Burçların kişiler üzerinde bazı karakteristik özelliklere etki ederken astroloji ile ilgilenen kişiler günlük, haftalık ve aylık burç yorumlarını yakından takip ediyor. Dolayısıyla yeni bir aya girerken burçları nelerin beklediği merak edilenler arasında yer alıyor. Bu ay ilk müjdeyi bu burçlara veriyoruz! Resmen köşeyi dönecekler, gökten yaprak yağar gibi para yağacak…

'Laz Kızı' yerini 'Donsuz Kelly'e bıraktı! Şoke eden paylaşımlar 'Laz Kızı' yerini 'Donsuz Kelly'e bıraktı! Şoke eden paylaşımlar

BU 3 BURÇ KÖŞEYİ DÖNDÜ

BAŞAK

basak-001.jpg

Hayatını düzenli yaşamayı seven ve sürekli planlı olan başak burçlarının en önemli özellikleri ise hedef odaklı olmalarıdır. Başaklar eylül ayında finansal istikrarlarının tadını çıkarmaya hazırlansın. Bu ay gelirlerinin artması söz konusu. Yeni fikirler ve yeni yatırımlarla bu ay çok önemli adımlar atacaklar.

YAY

yay.jpg

Maceracı ruhları ile ön plana çıkan yay burçları, eylül ayında finansal yatırımlarında oldukça güzel adımlar atacaklar ve şans onların yüzüne gülecek. Hele ki özel işletme sahibi olan yay burçları güzel paralar kazanmaya hazırlansın. Bu aralar karşınıza çıkan fırsatları kesinlikle değerlendirin deriz.

BALIK

balik.jpg

Balık burçlarını bu ay iş yerleri ile alakalı olumlu atılımlar bekliyor. Yeni övgüler ve başarılar yolda. Para anlamında da oldukça güzel bir döneme girerken yeni hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Bu ay size sadece para değil başarı da getirecek.