• BIST 95.522
 • Altın 276,240
 • Dolar 5,7083
 • Euro 6,3378

  Bu açıklamalar hayli konuşulur!

  30.05.2014 12:50
  Meğer Özlem Yıldız ve Ece Erken... Ve hatta Murat Boz, Sertab Erener, Çağla Şıkel, Bülent Ersoy ve Alişan ...
  Bu açıklamalar hayli konuşulur!
  Bu açıklamalar hayli konuşulur! Bu açıklamalar hayli konuşulur! Bu açıklamalar hayli konuşulur!

  Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre magazin dünyasının ünlü isimleri et yemeyi çok seviyor. Et denince akla gelen isimlerden biri olan Gürkan Şef, ünlü müşterilerinin bir oturuşta kilolarca et yediklerini anlattı.

  Son yıl­lar­da po­pü­ler olan ka­sap res­to­ran­lar ün­lü isim­le­rin baş­lı­ca uğ­rak yer­i oldu. Özel­lik­le pro­te­in di­ye­ti ya­pan bir­çok ün­lü, form­la­rı­nı ko­ru­mak için 0 ile 2,2 de­re­ce ara­sın­da 28 gün din­len­di­ri­len, di­şi sı­ğır eti­ni ter­cih edi­yor.

  Et de­nin­ce ak­la ilk ge­len isim­ler­den bi­ri olan Gür­kan Top­çu ün­lü müş­te­ri­le­ri­nin sır­la­rı­nı pay­laş­tı.Ko­yu bir ve­je­ter­yen olan Ser­tab Ere­ne­r'­i ilk kez et­le ken­di­si­nin ta­nış­tır­dı­ğı­nı söy­le­yen Top­çu, "Ser­tab Ha­nım sı­ğı­rın en yumu­şak ye­ri olan ve lo­kum di­ye ad­lan­dı­rı­lan böl­ge­sin­den ta­da­r" de­di. 

  Çağ­la Şı­ke­l'­in de müş­te­ri­le­ri ara­sın­da ol­du­ğu­nu be­lir­ten ün­lü aş­çı, "Çağ­la eşi Em­re Al­tu­ğ'­dan da­ha faz­la yer. Ku­zu ka­fe­si çok se­ver. Bir otu­ruş­ta 1 ki­lo tü­ke­tir."

  Boz, her gün 1 kilo kuzu eti yiyor

  Ku­zu ka­fe­si çok se­ven­ler ara­sın­da Öz­lem Yıl­dız ve Ece Er­ken'in de olduğunu söyleyen Topçu, "On­la­rın cüs­se­le­ri­ne sa­kın al­dan­ma­yın. Bir ka­fe­si tek baş­la­rı­na yer­le­r" di­ye ko­nuş­tu. Ün­lü pop­çu Mu­rat Bo­z'­un da her gün 1 ki­lo ku­zu eti yi­ye­rek pro­te­in di­ye­ti yap­tı­ğı­nı söy­le­di.

  Müş­te­ri­le­ri ara­sın­da kim­se­nin Ali­şa­n'­ın aya­ğı­na su dö­ke­me­ye­ce­ğini vur­gu­la­yan Top­çu, "Re­kor Ali­şa­n'­ın. Bir otu­ruş­ta 3,5 ki­lo et ye­di­ği­ni bi­li­yo­ru­m" de­di. Bü­lent Er­so­y'­un da 2,5 ki­lo yi­ye­bil­di­ği­ni ifa­de et­ti.

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve kişilik haklarını hiçe sayan yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim