• BIST 109.330
 • Altın 155,894
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  BSK Anka'da yeni bölümler

  05.02.2009 11:18
  Özel BSK Aydın Anka Hastanesi, Aydın halkına sunduğu kaliteli hizmetine, ‘göğüs hastalıkları, üroloji, kulak – burun – boğaz (KBB), enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji” bölümlerini ekledi.
  BSK Ankada yeni bölümler
  BSK Anka'da yeni bölümler BSK Anka'da yeni bölümler BSK Anka'da yeni bölümler

  Uzman Dr. Memduh Cinalioğlu başkanlığında kurulan ve deneyimli hekim kadrosu ile hizmet veren BSK Aydın Anka Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümünde; teşhis ve tedavide son teknolojinin tüm olanakları kullanılıyor.
  BSK Aydın Anka Hastanesi"nin yeni faaliyete geçen Üroloji Bölümünde; böbrek, idrar yolları ve erkek kısırlığı ile ilgili rahatsızlıkları başta olmak üzere ürolojiyi ilgilendiren tüm hastalıklar Uzman Dr. Kemal Pamuk yönetiminde modern tıbbın imkanları ile tedavi ediliyor.
  BSK Aydın Anka Hastanesi olarak halka en iyi sağlık hizmeti vermenin mutluluğunu yaşadıklarını ve Sadece Aydın değil çevre illere de hizmet verdiklerini kaydeden Başhekim Dr. Tünay Kurtoğlu “KBB bölümünde; kulak, burun, boğaz ve ilgili baş boyun hastalıklarının hem tıbbi hem de cerrahi tedavisi; Op. Dr. Özge Eryiğit yönetimindeki uzman ekip tarafından yürütülüyor. Enfeksiyon hastalıklarının tanı ve tedavisi için Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanı Dr. Şerife Barçın Öztürk BSK Aydın Anka Hastanesi" nde poliklinik ve gelişmiş teknoloji ile donatılmış klinik mikrobiyoloji laboratuarı ile hizmet veriyor. Ayrıca tüm branşlar için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan BSK Aydın Anka Hastanesi, kardiyolojik girişimlerden (anjiyo, balon, stent ) ve kalp ameliyatlarından (by-pass) fiyat farkı almıyor” dedi.
  BSK Aydın Anka Hastanesi, 5 bin ikiyüz metrekare alanı ile 45 yatak kapasitesi bulunan ve 4 ameliyathane, 1 doğumhane, 3"ü cerrahi, 6"sı kadiyoloji ve 3"ü yeni doğan olmak üzere toplan 12 yoğun bakım yatak kapasiteli bir hastane olarak hizmet verdiğini kaydeden Dr. Kurtoğlu “BSK Aydın Anka Hastanesi, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Beslenme ve Diyetetik uzmanlık bölümleri, yenilenen ameliyathaneleri, modern anjiyo ünitesi, yeni doğan yoğun bakımı ve kalp damar cerrahisi yoğun bakımı, acil servisi ile faaliyet gösteriyor” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim