• BIST 109.666
 • Altın 156,594
 • Dolar 3,8910
 • Euro 4,5831

  Bozdoğan'da başkan Karakaş

  25.08.2008 17:44
  Adalet ve Kalkınma Partisi Bozdoğan İlçe Teşkilatı’nın üçüncü olağan genel kurulu yapıldı.
  Bozdoğanda başkan Karakaş
  Bozdoğan'da başkan Karakaş Bozdoğan'da başkan Karakaş Bozdoğan'da başkan Karakaş

  Ak Parti Bozdoğan 3.Olağan Genel Kurulu yapıldı.
  Adalet ve Kalkınma Partisi Bozdoğan İlçe Teşkilatı"nın üçüncü olağan genel kurulu yapıldı.
  Belediye düğün salonunda halkın büyük ilgi gösterdiği kongrede 418 delegeden 296"sı oy kullandı.
  Genel Kurula Bölge Koordinatörü Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, İl Başkanı İsmail Hakkı Eser ve İl Gençlik Kolları Başkanı Can Yılmaz katıldı. Genel Kurulun Divan Başkanlığına İl Disiplin Kurulu Başkanı Kemal Bozoğlu"nun yaptığı kongrede divan üyeliğini Abdullah Özen ve Ayşen Ulu yaptı.
  Görevi genç bir başkana teslim ederken başarılar dileyen eski başkan Adnan Yıldırım, “Her zaman yanlarında olacağım. Desteğimiz arkalarında olacak” dedi.
  Kongrede konuşan İl Başkanı İ. Hakkı Eser, “Partimizin kongre süreçleri içersinde olduğunu her kongreden sonra birlik beraberlik içersinde partimizin daha da güçlenerek çıkıyor. Partimiz tüm belediyeleri bu gücü sayesinde kazanacaktır” dedi.
  Daha sonra Bölge Koordinatörü Kocaeli Milletvekili Fikri Işık konuşarak, “Sizin bu aşkınız olmasa sizin bu şevkiniz olmasa Başbakanımız içerde ve dışarıda o kadar rahat olur muydu? Başbakanımız ABD Başkanı karşısında daha önceki başbakanların aksine o kadar rahat oturur muydu? ABD Başkanına PKK bir terör örgütüdür, PKK bizim düşmanımızdır diye söylettirir miydi? Silahlı Kuvvetlerimizin uçakları istedikleri zaman kandile bomba yağdırabilirler miydi?” dedi.


  ÇİFTÇİYE MÜJDE VERDİ
  Daha sonra kürsüye gelen Milletvekili Mehmet Erdem, Bozdoğan çiftçisine müjdeyi verdi.
  Erdem, “2009 yılı sonunda Çine barajının su tutmasıyla beraber Bozdoğan ve çevresinin su sorunu kalmayacak. Kemer barajının artık sadece bu bölgeye su vereceği için önümüzdeki yıllarda sulamada bölge çiftçisinin sıkıntı çekmeyecek” dedi.
  Son olarak da yeni başkan Mustafa Karakaş, “Öncelikli olarak çiftçilerin sorunlarıyla yakından ilgileneceğiz. Yaklaşan yerel seçimlerde Bozdoğan"ın Ak Partili belediye başkanı olması için ekip olarak çalışacağız” dedi.
  Ziraat fakültesi Arıcılık bölümü mezunu olan yeni Başkan Mustafa Karakaş"ın yönetim kurulunda şu isimler yer aldı: Mehmet Karcı, Özay Çakır, Yılmaz Topaloğlu, Ayhan Bostancı, Turan Taş, Kazım Demirtaş, Nuri Yapıcı, Ali İhsan Yıldız, Birol Savranoğlu, Eşref Konyalıoğulları, Ali Rıza Şahan, Turan Bozoğlu, Mehmet Ekemen, İsmail Öztaban, Murat Pınarcı, Halil Çiftçi, Tahsin Yazar, Hayrettin Ündağ, Necati Yıldızsoy.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim