2011 yılında Aydın’da kurulan Beyzade Yemek Catering yüksek stok gücü, verimli çalışma prensibi ve kendine özgü pişirme teknikleri ile en sağlıklı, kaliteli ve lezzetli yemeği üretiyor.
Hazır yemek sektöründe önemli bir kriter olan, aynı anda tüm müşterilere aynı kalite, lezzet ve sıcaklıkta hizmet verebilme başarısını yüksek organizasyon becerileri ile gerçekleştiren Beyzade Yemek Catering, genişletilmiş araç filosu ve son teknolojiyle donatılmış üretim tesisi ile bölgede fark yaratmaktadır.
Whatsapp Image 2024 06 04 At 11.19.58

‘Sağlık ve Lezzetin Adı’ sloganının her zaman arkasını doldurmuş üretim tesisinde hijyeni en üst noktada tutmuştur. Beyzade Yemek Catering, müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak belirlemiştir. Hijyen, kalite ve lezzetten ödün vermeden, taşımalı yemek sistemiyle her gün Aydın, Söke, İncirliova, Çine, Germencik Umurlu Köşk ve Aydın’ın tüm ilçelerinde sıcak yemek hizmeti sunmaktadır.
M-15

Aydın’da ev yangını panikletti Aydın’da ev yangını panikletti

Yemek fabrikası olarak kurulan beyzade yemek catering hizmeti yanında düğün yemekleri, nişan organizasyonu, kına, açılış, BBQ organizasyonları , yerinde pişirme fabrika yemekleri, el yapımı kuru pasta patisserie ürünleri ile de hizmet vermektedir.