• BIST 108.489
 • Altın 151,139
 • Dolar 3,6704
 • Euro 4,3242

  Beyaz'la evlenmek isterim

  02.05.2009 23:32
  'Yabancı Gelin' adlı yarışmanın 19 yaşındaki Litvanyalı güzeli Türk erkeklerini yakışıklı bulduğunu söyledi: 'Beyaz'dan iyi koca olur'
  Beyazla evlenmek isterim
  Beyaz'la evlenmek isterim Beyaz'la evlenmek isterim Beyaz'la evlenmek isterim

  Geçtiğimiz günlerde ekrana veda eden "Yabancı Gelin" adlı yarışma programının en dikkat çekici ismi olan 19 yaşındaki Litvanyalı manken Akvilina, yarışmada bir Türk damatla evlenemedi. Türkiye"de Flash Model Ajansı"na bağlı olarak mankenlik yapan Akvilina, yarışmaya koca bulmak amacıyla katılmadığını, Türk kültürünü tanımak istediğini söyledi. Akvilina, “Ünlülerden kimi koca adayı olarak seçersin?”
  sorumuza ise “Beyaz” diye cevap verdi.

  -Yarışmada gerçekten evlenmek istiyormuydunuz?

  Yarışmaya evlenmek için katılmadım. Türk kültürünü ve erkeklerini daha yakından tanımak istedim. Tabii mankenlik de yaptığım için biraz tanınmaya ihtiyacım vardı. Yarışmada seveceğimbir erkek olsaydı evlenirdim. Ama hemen değil.Çünkü daha 19 yaşındayım.

  -Peki Türk erkeklerini tanıyabildiniz mi?

  Ayrıntılı tanımak için süre kısıtlıydı. Ama Litvanyalı erkeklerden daha centilmenler. Sigara çıkartıyorsunuz aynı anda etraftan beş çakmak yanıyor. Litvanya"da işler böyle değil. Sigaranızı kendiniz yakmak zorundasınız.

  -Kaynanalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

  Türk kaynanalar oğullarının hayatlarına çok müdahele ediyor. Onlarla aynı evde yaşamak imkansız. Bir Türkle evlensem, kaynanayla mutlu olamam. Her zaman misafirim olsun, ama kesinlikle aynı evde oturamam. Eşimin annesi olduğu için onu severimama benden uzak olsunlar.

  -Yarışma sonrası tepkiler nasıl? Dışarıda evlilik teklifleri alıyor musunuz?

  Yolda erkekler gelip, “Keşke biz de yarışmaya katılsaydık” diyorlar. Evime çiçek, çikolatagönderiyorlar. Telefon açıp evlilik teklifinde bulunuyorlar. Herkes evlilik düşkünü olduğum sanıyor ama yaşım evlilik için çok erken.

  -Ünlü erkeklerden kimi beğeniyorsunuz? Kiminle evlenmek istersiniz?

  Dışarıdan bunu söylemek zor. Karakterini de bilmek lazım. Çok yakışıklı ünlüler var. Ama sanırım Beyaz"dan iyi bir koca adayı olur. Birini seçmek zorunda kalsam Beyaz ile evlenmek isterim. Görüntü itibariyle de Litvanyalı erkeklere benziyor. Ama ben daha çok gencim benden oldukça büyük.

  Dinimi asla değiştirmem

  Türkiye"de yabancılarla evlenen çoğu insan eşinin müslüman olmasını istiyor. Size evlilik için böyle bir şart sunsalar ne dersiniz?

  Ben Katolik"im ve inancımı asla değiştirmem. Benimle evlenecek insana da şartlar koymam. Sonuçta hepimiz aynı Allah"a inanıyoruz.

  HT

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim