Beşiktaş, Wout Weghorst ile yolları ayırmak üzere. Hollandalı oyuncu Manchester United'a gidecek. Siyah beyazlılar ise Weghorst'un yerini eski golcüsü Vincent Aboubakar ile doldurmak istiyor. Ancak Kamerunlu golcüye sürpriz bir talip çıktı.

Beşiktaş'ta Wout Weghorst konusunda ayrılık şoku yaşanırken bir kötü haber de Suudi Arabistan'dan geldi. Weghorst'un boşluğunu hızlı bir şekilde eski oyuncusu Vincent Aboubakar ile doldurmayı planlayan Beşiktaş, maaş konusunda aşık atışamayacağı bir rakibe çarptı.

Cristiano Ronaldo'yu aldıktan sonra Aboubakar ile yolları ayıran Al Nassr, Arabistan Pro Ligi'nde Al Shabab ile çekişiyor. Lig ikincisi olan Al Shabab, lig lideri Al Nassr'dan ayrılan Aboubakar için devreye girdi.

Aboubakar'ın Beşiktaş'tan 2.8 - 3 milyon euro civarında bir yıllık ücret istediği bildirilirken; Al Shabab ise tecrübeli oyuncuya Al Nassr'daki 6 milyon euro'luk maaşını ödemeye hazır. Beşiktaş ise hem Weghorst'u kaybedip hem de Aboubakar'ı elinden kaçırmış olacak.

Beşiktaş'ın efsane yöneticisi ve Beyaz TV yorumcusu Sinan Engin de Aboubakar konusunda açıklama yaparak, "Weghorst gitti, Aboubakar da gelmiyor" dedi.