Fatoş Yelliler ile Mart 2021'de olaylı bir şekilde boşanan Berdan Mardini, son olarak tayt giydiği için "Bana 'Berdan Taytini' diyorlar" demişti. Ünlü şarkıcı bu defa taytla futbol oynadığı anları paylaştı.

Spora verdiği önem ile göz önünde olan Berdan Mardini'nin geçtiğimiz haftalarda taytla spor yaptığı anlar gündem olmuştu. 44 yaşındaki şarkıcıyı spor kıyafetleriyle ve yeni tarzıyla görenler inanamadı.

Son olarak futbol topuyla antrenman yaparken tayt giyen Berdan Mardini o anlarını Instagram'dan takipçileriyle paylaştı. Ünlü şarkıcı paylaşımına ise ''Real Mardini. Bu ara tam sardım…..'' notunu düştü.

Öte yandan Berdan Mardini'ye, giyim tarzı ile bir kesimden iyi tepkiler alırken belli bir kesimden tarafından da eleştilen Mardini'ye "Giyindiğiniz kombinler çok konuşuluyor. Neler söylemek istersiniz?" şeklindeki soru yöneltilmişti.

Mardini, "Şimdi ben pembe kazak giyindiğimde biliyorsunuz. Her yıl meme kanserine destek olmak için pembe top organizyonu yapılıyor. Ben de ona destek vermek için giymiştim. En son bir ayakkabı giydim. Onu da doktorum hediye etmişti. O da olay oldu. En çok şuna güldüm. Tayt giydiğimde 'Berdan Taytini' yazmışlar. Çok komikti. Yapılan yorumlar hoşuma da gidiyor. Tabi bazen hakarete varan durumlar oluyor. Eleştiriye açık, kendimle barışık biriyim" cevabını vermişti.