1-       Bepantol Cilt Bakım Kremi

Cildinizin tüm ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş olan Bepanthol cilt bakım kremi cildinizi nemlendirir ve ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Doğal formüllü içeriğe sahip olan Bepanthol krem, şehir hayatının koşulları, beslenme alışkanlıkları genetik faktörler gibi birçok etkiyle oluşan el, yüz veya vücutta kuruluk probleminin azaltır. Ciltte kurulukla beraber gerilme, pul pul dökülme ve çatlama meydana gelir. Bepanthol cilt bakım kremini kullanarak cildinizi nemlendirir ve yumuşatabilirsiniz. İçeriğinde bulunan ProVitamin B5 formülüyle de cildi dış faktörlere karşı korur. Hafif yapısı sayesinde hızla emilim sağlar.

2-       Bepanthol Sensiderm Krem

Bepanthol Sensiderm krem, zarar görmüş cilt bariyerini onarmaya, kaşıntı, kızarıklık ve pul pul dökülme gibi şikayetleri giderilmesine destek olmak için özel olarak geliştirilmiştir. Formülündeki lipidler cildin onarım süresini hızlandırmaya yardımcı olur.  Bepanthol Sensiderm kaşıntı giderici krem, özellikle bebek ve çocuklarda sıkça rastlanan atopik dermatit, egzama ve alerjik durumlardaki kaşıntıların giderilmesinde etkilidir. Kortizon içermeyen formülüyle bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

3-       Bepanthol Derma Yoğun Nemlendirici

Çok kuru ve hassas ciltler için geliştirilmiş Bepanthol Derma, yoğun cilt kuruluğuna karşı uzun süre koruma sağlar. Geliştirilmiş içeriği cildi nemlendirirken doğal nem seviyesini dengeler. Cilde ipeksi yumuşaklık ve rahatlık sağlar.

4-       Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi

Çok kuru ve tahrişe yatkın bölgeler için geliştirilmiştir. Bu bölgelere örnek verecek olursak; diz, dirsek, topuk gibi bölgelerde yoğun nemlendirme sağladığını söyleyebiliriz. Vücudun bu bölgelerindeki kaybettiği nemi geri kazandırarak kuruluğu gidermeye ve bölgeyi onarmaya yardımcı olur.

5-       Bepanthol Pişik Kremi

Ebeveynlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan Bepanthol pişik kremi içeriğinde ProVitamin B5 ile  cildin hem ideal nem dengesine kavuşmasını sağlar hem de ciltte bariyer görevi görerek pişik oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Parfüm, koruyucu madde ve renklendirici içermeyen formülü sayesinde en hassas ciltlerin bile kullanımına uygundur.

Sizde Bepanthol Sensidaily, Bepanthol yüz bakım kremi, Bepanthol Anti Scar Jel, Bepanthol dudak kremi ve tüm Bepanthol ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.